Sprzedaż mieszkań na osiedlu Vilda Park w Poznaniu postępujeźródło: Materiały inwestora

Sprzedaż mieszkań na osiedlu Vilda Park w Poznaniu postępuje

Poznań
REKLAMA
Sukcesywnie zmniejsza się ilość mieszkań w sprzedaży na osiedlu Vilda Park. Inwestycja mieszkaniowa powstająca w Poznaniu jest najnowszą realizacją dwóch deweloperów – BPI Real Estate Poland i ACTEEUM Group w ramach współpracy joint venture. Zainteresowanie inwestycją jest tak duże, że sprzedano już ponad 66% mieszkań w ramach I i II etapu osiedla. Nowoczesne osiedle kusi doskonałą lokalizacją, wysoką jakością i niebanalną architekturą spod ręki architektów z biura Litoborski + Marciniak.
Vilda Park to nowoczesne osiedle powstające w poznańskiej dzielnicy Wilda pod adresem ul. Droga Dębińska. Wyjątkowa lokalizacja inwestycji, której budowa rozpoczęła się zaledwie w kwietniu br. to jeden z najważniejszych jej atutów. Osiedle znajduje się w bliskim sąsiedztwie najważniejszych punktów handlowych, komunikacyjnych, kulturalnych i finansowych w Poznaniu, w tym biurowego Placu Andersa, Starego Browaru, Dworca Głównego i Starego Rynku. Dzięki takiemu położeniu przyszli mieszkańcy Vilda Park będą mieli wygodny i szybki dojazd do lotniska, autostrady A2 łączącej Warszawę z Berlinem. W najbliższym sąsiedztwie inwestycji znajdują się kina, baseny, siłownia, hala sportowa, boisko i korty tenisowe, a także tereny zielone i rekreacyjne, takie jak ciąg ścieżek pieszo-rowerowych wzdłuż rzeki Warty. 
W ramach inwestycji powstaną w sumie cztery budynki, w których znajdzie się łącznie 230 mieszkań o powierzchni od 28 do 113 mkw. i strukturze od 1 do 4 pokoi. Do każdego mieszkania będzie przynależeć ogródek, loggia lub przestronny balkon. Projekt uwzględnia również 230 miejsc postojowych w garażu podziemnym, 127 komórek lokatorskich oraz 7 lokali usługowych. Sprzedaż mieszkań w Vilda Park prowadzona jest etapowo. W zaledwie 3 miesiące od rozpoczęcia budowy w I etapie sprzedano ponad 56% mieszkań, natomiast projekt cieszy się tak dużym zainteresowaniem, że uruchomiona została już także sprzedaż w ramach II etapu inwestycji. 
REKLAMA
Nowoczesny wygląd, który wyróżnia wysoka jakość i różnorodność materiałów wykończeniowych takich jak drobnoziarnisty tynk szlachetny, drewno, czy szkło, osiedle Vilda Park zawdzięcza architektom biura Litoborski + Marciniak. Uwadze klientów nie umykają także dopracowane przestrzenie wspólne: otwarty zielony dziedziniec, oryginalny plac zabaw dla dzieci w formie "grajobrazów" oraz dodatkowe udogodnienia m.in. stojaki na rowery. Osiedle wyróżnia otwarty charakter zabudowy, a na szczególną uwagę zasługują proekologiczne rozwiązania, m.in. miejsca postojowe ze stacją ładowania samochodów elektrycznych, domki dla jerzyków oraz ogródki przeznaczone do upraw ziół i warzyw. Cały projekt jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Ceny mieszkań w ofercie inwestycji Vilda Park zaczynają się od 7 300 zł/mkw., a plany dostępne są w biurze sprzedaży projektu przy ul. Bielinki 1, gdzie dodatkowo na wszystkich odwiedzających czeka kawa i prawdziwe belgijskie czekoladki.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA