50% mieszkań w I etapie osiedla Vilda Park w Poznaniu sprzedanychźródło: Materiały inwestora

50% mieszkań w I etapie osiedla Vilda Park w Poznaniu sprzedanych

Poznań
REKLAMA
Vilda Park – jeden z najnowszych projektów mieszkaniowych realizowanych w Poznaniu święci pierwsze triumfy. W I etapie inwestycji sprzedano już 50% mieszkań. Nowoczesne osiedle kusi doskonałą lokalizacją, wysoką jakością i niebanalną architekturą. Vilda Park jest inwestycją joint venture dwóch deweloperów – BPI Real Estate Poland i ACTEEUM Group. Nowoczesny styl projektu to z kolei efekt pracy architektów z biura Litoborski + Marciniak.
Vilda Park to nowoczesne osiedle, którego budowa ruszyła w kwietniu br. przy ul. Droga Dębińska w poznańskiej dzielnicy Wilda. Ta wyjątkowa lokalizacja to zdecydowanie jeden z najważniejszych atutów osiedla. Inwestycja znajduje się tylko kilka minut drogi od najważniejszych punktów handlowych, komunikacyjnych, kulturalnych i finansowych na mapie Poznania, w tym biurowego Placu Andersa, Starego Browaru, Dworca Głównego i Starego Rynku. Położenie osiedla zapewnia również szybki dojazd do lotniska, autostrady A2 prowadzącej do Warszawy i Berlina, a jednocześnie bliskość licznych terenów zielonych i rekreacyjnych. W najbliższym sąsiedztwie Vilda Park znajdują się kina, baseny, siłownia, hala sportowa, boisko i korty tenisowe, a także Wartostrada – ciąg ścieżek pieszo-rowerowych wzdłuż rzeki Warty. 
W ramach inwestycji powstaną w sumie cztery budynki, w których znajdzie się łącznie 230 mieszkań o powierzchni od 28 do 113 mkw. i strukturze od 1 do 4 pokoi. Do każdego mieszkania będzie przynależeć ogródek, loggia lub przestronny balkon. Projekt uwzględnia również 230 miejsc postojowych w garażu podziemnym, 127 komórek lokatorskich oraz 7 lokali usługowych. Sprzedaż mieszkań w Vilda Park prowadzona jest etapowo. Projekt cieszy się na tyle dużym zainteresowaniem klientów, że w pierwszym etapie sprzedano już 50% mieszkań. 
REKLAMA
Nowoczesny styl projektu Vilda Park to efekt pracy architektów z biura Litoborski + Marciniak, który wyróżnia wysoka jakość i różnorodność materiałów wykończeniowych typu drobnoziarnisty tynk szlachetny, drewno, czy szkło. Klienci doceniają również przestrzenie wspólne w postaci zielonego dziedzińca, oryginalnego placu zabaw dla dzieci w formie "grajobrazów", dodatkowe udogodnienia jak stojaki na rowery oraz dostosowanie całego projektu do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na szczególna uwagę zasługują ciekawe przyjazne środowisku rozwiązania, w tym miejsca postojowe ze stacją do ładowania samochodów elektrycznych, domki dla jerzyków, a także specjalne ogródki przeznaczone go ekologicznych upraw ziół kuchennych i warzyw.  
Średnia cena mieszkań w ofercie inwestycji Vilda Park wynosi 8.476 zł/mkw. Ich plany można obejrzeć w biurze sprzedaży projektu przy ul. Bielinki 1, gdzie dodatkowo na wszystkich odwiedzających czeka kawa i prawdziwe belgijskie czekoladki.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA