Budowa osiedla Vilda Park w Poznaniu na starcieźródło: Materiały inwestora

Budowa osiedla Vilda Park w Poznaniu na starcie

Poznań
REKLAMA
Rusza budowa osiedla Vilda Park w Poznaniu. To najnowszy projekt mieszkaniowy realizowany w stolicy Wielkopolski przez partnerstwo joint venture dwóch deweloperów – BPI Real Estate Poland oraz ACTEEUM Group. Teren pod nowoczesne budynki przy ul. Droga Dębińska w dzielnicy Wilga został już ogrodzony, a generalnym wykonawcą inwestycji została firma CFE Polska.
Lokalizacja Vilda Park to największy atut nowoczesnego osiedla, dzięki czemu jego przyszli mieszkańcy będą mieli wszędzie po drodze. Inwestycja znajduje się tylko kilka minut drogi od najważniejszych punktów handlowych, komunikacyjnych, kulturalnych i finansowych na mapie Poznania, w tym biurowego Placu Andersa, Starego Browaru, Dworca Głównego i Starego Rynku. Położenie inwestycji zapewnia również szybki dojazd do autostrady A2 prowadzącej  do Warszawy i Berlina, a jednocześnie bliskość terenów zielonych. Vilda Park powstaje nad samą Wartą, gdzie nie brakuje licznych atrakcji do aktywnego spędzania wolnego czasu i wypoczynku. W sąsiedztwie inwestycji znajdują się m.in. kina, baseny, siłownia, hala sportowa, boisko i korty tenisowe, a także Wartostrada – jedyny w swoim rodzaju ciąg ścieżek pieszo-rowerowych prowadzących wzdłuż rzeki.
Budowa Vilda Park ruszyła na dobre. Teren inwestycji został przejęty przez generalnego wykonawcę, który rozpoczął ustawienie zaplecza budowy i jest w trakcie podciągania do niego mediów.
W ramach nowego osiedla powstaną cztery budynki, w których znajdą się 230 mieszkania o powierzchni od 28 do 113 mkw. i strukturze od 1 do 4 pokoi. Do każdego mieszkania będzie przynależeć ogródek, loggia lub przestronny balkon oraz miejsce postojowe w podziemnym garażu. 
REKLAMA
Nowoczesny styl projektu Vilda Park wyróżnia wysoka jakość i różnorodność materiałów wykończeniowych typu drobnoziarnisty tynk szlachetny, drewno, płyty elewacyjne, blacha, czy szkło. Na uwagę zasługują również przestrzenie wspólne w postaci zielonego dziedzińca, placu zabaw dla dzieci, dodatkowe udogodnienia jak stojaki na rowery oraz dostosowanie całego projektu do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.
Średnia cena mieszkań w ofercie inwestycji Vilda Park wynosi 8 000 zł/mkw. Planowany termin zakończenia realizacji I etapu projektu to koniec 2019 roku.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA