Yareal zrealizuje projekt mieszkaniowy na warszawskiej Sadybie

Yareal zrealizuje projekt mieszkaniowy na warszawskiej Sadybie

Warszawa
REKLAMA

Inwestycja powstanie przy ulicy Konstancińskiej i obejmować będzie 97 mieszkań, zlokalizowanych w bezpośrednim sąsiedztwie parku. Dodatkową zaletą Rezydencji Konstancińskiej jest dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej, m.in. centrum handlowego Sadyba Best Mall ze sklepami, restauracjami i kinem oraz licznych placówek edukacyjnych – przedszkoli i szkół (m.in. francuskiej i brytyjskiej).

 

Sadyba – Miasto Ogród znana jest ze swojego rezydencjalnego charakteru, spokoju i zielonego otoczenia. Niewielka odległość do centrum i dogodna komunikacja z pozostałymi dzielnicami czynią z tej części Warszawy atrakcyjną i poszukiwaną lokalizację.

 

Budynek wyróżniać będzie ciekawa architektura współgrająca z otoczeniem oraz zastosowanie naturalnych materiałów. Niewątpliwym atutem wpływającym na jakość codziennego życia jest położenie budynku tuż przy parku.

 

„Jakość naszego życia pozostaje w ścisłej relacji do jakości otoczenia, w jakim pracujemy i mieszkamy. Dlatego też planując nasze kolejne inwestycje mieszkaniowe zwracamy szczególną uwagę na lokalizację. Żyjąc w mieście potrzebujemy pewności, że nasze mieszkanie zapewni nam spokój i wytchnienie, będzie dla nas oazą po intensywnym dniu” – mówi Olga Prokopiak Marketing Manager.

REKLAMA

 

Zlokalizowane na sześciu kondygnacjach mieszkania o powierzchniach od 32 do 163 m² posiadać będą duże okna z widokiem m.in. na sąsiedni Park im. Stanisława Dygata, a także ładnie zaaranżowany wewnętrzny ogród z własnym placem zabaw. Wszystkie mieszkania, od kawalerek do mieszkań 5 pokojowych będą miały balkony, a te największe, na ostatnim piętrze, ogrodzone tarasy na dachu. Miejsca parkingowe dla mieszkańców dostępne będą w garażu podziemnym. Teren inwestycji będzie ogrodzony.

 

Autorem koncepcji architektonicznej inwestycji jest pracownia Ad3 Architektura Design Studio Projektowe Artur Klocek. Mieszkania dostępne są w cenach 8500 – 11300 zł/m2.

 

Deweloper projektu, spółka Yareal specjalizuje się w kameralnych mieszkaniach i apartamentach w atrakcyjnych lokalizacjach. Ma w swoim portfolio takie inwestycje mieszkaniowe jak Hoża 55 (inwestycja oddana do użytkowania w lipcu b.r., wyróżniona nagrodą CIJ dla najlepszej luksusowej inwestycji mieszkaniowej roku 2013), Rezydencja Biała (oddana do użytku w październiku zeszłego roku) oraz Brylowska 2 na warszawskiej Woli. Spółka rozpoczęła również sprzedaż apartamentów w kameralnym obiekcie, który powstanie przy ulicy Londyńskiej na starej Saskiej Kępie. Obok projektów mieszkaniowych Yareal realizuje również inwestycje biurowe.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA