Wrocław: Alphaville na Roślinnej – Poldevelopment postawi wille miejskie na Muchoborze Wielkim źródło: materiały inwestora

Wrocław: Alphaville na Roślinnej – Poldevelopment postawi wille miejskie na Muchoborze Wielkim

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Wrocławski deweloper planował wystartować już z realizacją inwestycji mieszkaniowej, ale wciąż czeka na zgodę. Chce postawić dwa budynki z kilkunastoma lokalami. Powierzchnia największych przekroczy 100 metrów kwadratowych.
Poldevelopment Sp. z o.o. (dotychczas zrealizował osiedle Villa Wojszyce) chciał rozpocząć budowę przy ulicy Roślinnej 23 na Muchoborze Wielkim pod koniec I kwartału tego roku, a zakończyć – w IV kwartale 2020 r. Od 6 marca czeka jednak na pozwolenie na budowę zespołu budynków mieszkalnych. Powstanie na działce nr 11/13, o powierzchni 1 447 mkw. (ponad 700 mkw. ma zająć zieleń).
UM Wrocławia
Alphaville na Roślinnej jest kompleksem dwóch willi miejskich o trzech kondygnacjach nadziemnych. W obu znajduje się po sześć mieszkań o metrażach od 42 (dwupokojowe) do 103 mkw. Przynależą do nich ogródki, tarasy lub balkony. Ceny zaczynają się od 6 200 zł/mkw.
Teren inwestycji (z wejściem od strony ul. Roślinnej) będzie ogrodzony. Mieszkańcy skorzystają z garażu podziemnego z 19 miejscami postojowymi i 12 komórkami lokatorskimi.
Wizualizacje dostępne w galerii.
REKLAMA

Więcej miejskich willi na Muchoborze

Wille miejskie stawia na Muchoborze Wielkim także Arkop Deweloper. Na osiedle Orion II złoży się osiem budynków z blisko 50 mieszkaniami o powierzchniach do 85 mkw. O szczegółach pisaliśmy w maju ubiegłego roku.
fot. maciekf
materiały inwestora
Jednym z najnowszych projektów w tej części miasta jest Stacja 3.0. Echo Investment S.A. wystartowało z nim w ubiegłym tygodniu. Postawi przy ul. Mińskiej dwa budynki wielorodzinne z prawie 240 lokalami. Mieszkańcy skorzystają m.in. z rozwiązań smart, inteligentnych skrytek pocztowych oraz stacji ładowania samochodów elektrycznych.
materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA