Nowy park handlowy stanie na Maślicach. Trwa proces administracyjny źródło: mat. inwestora

Nowy park handlowy stanie na Maślicach. Trwa proces administracyjny

Wrocław, WIZUALIZACJE
Tomasz  Matejuk
Tomasz Matejuk
REKLAMA
Od kilku miesięcy toczy się proces administracyjny w związku z budową nowego parku handlowego przy ulicy Maślickiej we Wrocławiu. Powstanie tam także stacja benzynowa.
O planowanej budowie parku handlowego N-Park przy ulicy Maślickiej donosiliśmy w styczniu. Trwa proces administracyjny dla tej inwestycji.
REKLAMA
Na początku roku inwestor – spółka Napollo – złożył wniosek o wydanie decyzji środowiskowej w sprawie tego przedsięwzięcia. Z kolei w kwietniu złożono wniosek o pozwolenie na budowę obiektu handlowo-usługowego przy ulicy Maślickiej.

Teraz prezydent Wrocławia wydał postanowienie o braku konieczności przeprowadzania oceny oddziaływania na środowisko tego przedsięwzięcia.Powierzchnia najmu wyniesie 5300 metrów kwadratowych. 

N-Park będzie posiadał parking naziemny z 150 miejscami postojowymi. W obiekcie zaplanowane są lokale handlowo-usługowe na dwóch poziomach. Obok operatora spożywczego w centrum znajdą się: salon z elektroniką, drogeria, apteka, salony odzieżowe, fitness, usługi i gastronomia. W sąsiedztwie zaplanowana jest też stacja benzynowa – zapowiada inwestor.

Jak podkreślają przedstawiciele dewelopera, w bezpośrednim zasięgu oddziaływania centrum znajdzie się blisko 11 tys. osób mieszkających w odległości 5 minut drogi od obiektu, a w zasięgu około 10 minut drogi od centrum mieszka blisko 100 tys. osób. 

Otwarcie N-Parku przewidziane jest na III/IV kwartał 2018 roku.


Na Muchoborze Wielkim już budują

Trwa już budowa innego parku handlowego firmy Napollo we Wrocławiu – chodzi o obiekt przy ulicy Gagarina na Muchoborze Wielkim.

Znajdzie się w nim 9 lokali. Obok takich najemców jak PEPCO, PETRA Gyros (popularny wrocławski koncept fast food) oraz Fitness Academy, którzy podpisali już umowy najmu, w N-Parku powstanie również m.in. apteka i drogeria oraz oferta spożywcza.

Inwestycja ma być gotowa w listopadzie 2017 roku.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA