Wreszcie wybudują Kaufland na Karłowicach?fot. investphoto.pl

Wreszcie wybudują Kaufland na Karłowicach?

Wrocław
Tomasz  Matejuk
Tomasz Matejuk
REKLAMA
Niewykluczone, że już niedługo mieszkańcy wrocławskich Karłowic będą mogli zrobić zakupy w sklepie Kaufland. Trwa proces administracyjny dla tej inwestycji.
O planach budowy nowego marketu tej sieci handlowej na działce przy zbiegu ulicy Długosza i Czajkowskiego mówi się już od dłuższego czasu. Teren, należący do Kauflandu, od dawna stoi ogrodzony i nic się tam nie dzieje.
Jest szansa, że wkrótce to się zmieni. W kwietniu prezydent Wrocławia wydał bowiem decyzję o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy budynku handlowo-usługowego w tym miejscu. Z wnioskiem o wydanie takiej decyzji wystąpiła spółka Kaufland Polska Markety.

Przedstawiciele sieci handlowej na razie nie zdradzają jednak, kiedy nowy sklep może powstać.
REKLAMA
Kaufland jest dynamicznie rozwijającą się siecią handlową, która na bieżąco analizuje rynek pod kątem nowych inwestycji. Rozważamy inwestycję we Wrocławiu, ale w tej chwili jest jeszcze za wcześnie na ujawnianie jakichkolwiek szczegółów – tłumaczą portalowi InvestMap.pl przedstawiciele sieci Kaufland Polska.

We Wrocławiu obecnie działają trzy sklepy tej sieci: przy ulicy Legnickiej, Sieradzkiej i Bardzkiej. Ponadto, Kaufland postawił w stolicy Dolnego Śląska, przy alei Armii Krajowej, biurowiec, gdzie mieści się główna siedziba firmy.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA