Dziewięć sklepów Kaufland do modernizacji. Na liście market w Jeleniej Górzeźródło: kaufland.pl

Dziewięć sklepów Kaufland do modernizacji. Na liście market w Jeleniej Górze

Paweł Harom
Paweł Harom
REKLAMA
Kaufland rozpoczyna modernizację dziewięciu marketów, w ramach której sklepy zyskają m.in. kasy samoobsługowe czy nowe oświetlenie LED. Wśród obiektów do renowacji znalazł się ten w Jeleniej Górze.
Początek prac w Kauflandzie przy Alei Jana Pawła II 24 zaplanowano na 10 sierpnia. W ramach prac zmieniony zostanie wystrój marketu, wraz z przebudową regałów, odmalowane zostaną ściany. Poruszanie się po obiekcie ma zostać znacznie usprawnione dzięki montażowi oznaczeń grup towarowych. Zarówno w sklepie, jak i na parkingu wymianie ulegnie oświetlenie. Klienci będą mogli skorzystać z nowego standardu piekarni, lady oraz punktu informacyjnego. Ważną informacją dla konsumentów ma być pojawienie się kas samoobsługowych oraz wymiana boksów kasowych. Oprócz tego zamontowane zostaną nowoczesne ekrany Digital Signage, na których będą wyświetlane aktualne oferty i informacje dotyczące produktów. Przeprowadzona zostanie także renowacja toalet dla klientów oraz pomieszczeń socjalnych dla pracowników. W sklepie przy Alei Jana Pawła II stanie butelkomat, w którym klienci będą mogli samodzielnie oddawać kaucjowane butelki, w zamian otrzymując bon do realizacji przy zakupach w sieci Kaufland.
Zakończenie planowanej renowacji w jeleniogórskim hipermarkecie planowane jest w drugiej połowie listopada.

Funkcjonalność sklepu podczas remontu

REKLAMA
Co z dostępnością obiektu podczas modernizacji? – W trakcie modernizacji sklep w Jeleniej Górze będzie nadal czynny, a wszystkie prace będą przeprowadzane w taki sposób, aby nie wpływały negatywnie na komfort zakupów – informuje biuro prasowe Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp.k.

Marka Kaufland w Polsce

Sieć hipermarketów, należących do niemieckiej grupy Schwarz, funkcjonuje na polskim rynku od 2001 roku. Kaufland posiada w Polsce ponad 200 sklepów i zatrudnia ponad 15 tys. pracowników. Marka przejęła kilka obiektów należących do grupy Tesco, m.in. w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku.
Planowane daty najbliższych modernizacji sklepów Kaufland:
  • Brzeg, ul. Władysława Łokietka 24A (początek modernizacji 03.08.2020 r.)
  • Świdnik, ul. Krępiecka 3 (początek modernizacji 03.08.2020 r.)
  • Ełk, ul. Targowa 30 (początek modernizacji 10.08.2020 r.)
  • Jelenia Góra, Aleja Jana Pawła II 24 (początek modernizacji 10.08.2020 r.)
  • Szczecin, ul. Struga 29 (początek modernizacji 17.08.2020 r.)
  • Żory, ul. Okrężna 2 (początek modernizacji 17.08.2020 r.)
  • Chorzów, ul. Tadeusza Kościuszki 9 (początek modernizacji 24.08.2020 r.)
  • Bełchatów, ul. Budryka 69 (początek modernizacji 24.08.2020 r.)
  • Kalisz, ul. Podmiejska 20 (początek modernizacji 24.08.2020 r.)

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA