Aldi otworzy swój trzeci sklep w Jeleniej Górze. Znamy datę otwarciaźródło: pixabay.com

Aldi otworzy swój trzeci sklep w Jeleniej Górze. Znamy datę otwarcia

Orzech
Orzech
REKLAMA
W Cieplicach, przy ulicy Wolności 239a od kilkunastu tygodni trwają prace modernizacyjne w budynku, w którym wcześniej funkcjonował market brytyjskiej sieci Tesco. Powstaje w nim trzeci sklep niemieckiej sieci dyskontów spożywczych Aldi.
Aldi zostanie oficjalnie otwarty w piątek, 11 grudnia o godzinie 6:00. Przez 2 dni na klientów czekać będą specjalne atrakcje na otwarcie, a w dniach 11-20.12.2020 promocje na każdą kieszeń czyli wielka obniżka cen produktów spożywczych Aldi oraz duże rabaty na artykuły dla domu. Sklep przy ul. Wolności 239a będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00-22:00 oraz w niedziele handlowe w godz. 9:00-18:00
Aldi zajmie jedynie część obiektu po Tesco. Resztę ma zająć jeszcze jeden duży najemca, którego nazwa nie jest jeszcze oficjalnie znana.
REKLAMA
W Jeleniej Górze ta niemiecka sieć dyskontów spożywczych posiada dwa sklepy, przy ul. Sygietyńskiego 2 i Jana III Sobieskiego 37.
Aldi ma w Polsce blisko aktualnie 150 sklepów i zamierza nadal inwestować. Firma ma ambitne plany rozwoju sieci na najbliższe lata, w ramach których do końca 2022 roku chce potroić liczbę otwieranych sklepów. 
Aldi jest jedną z wiodących firm handlowych w Europie, według raportu "Global Powers of Retailing 2019" firmy Deloitte utrzymuje też pozycję jednego z 10 największych detalistów na świecie.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA