Księgarnia w galerii Nowy Rynek przywitała pierwszych klientówźródło: Materiały prasowe

Księgarnia w galerii Nowy Rynek przywitała pierwszych klientów

dolnośląskie
REKLAMA
27 października br. w Nowym Rynku w Jeleniej Górze otwarto salon sieci Empik. Pojawienie się nowego najemcy to kolejny krok w rozbudowie oferty multimedialnej galerii.
Istniejąca od blisko 70 lat sieć Empik powiększyła grono najemców jeleniogórskiej galerii Nowy Rynek. Nowy salon ma powierzchnię blisko 300 m kw., fit out trwał 2 miesiące. W tym czasie powierzchnia została przystosowana do odpowiedniej ekspozycji bogatej oferty Empiku.
Obecnie na polskim rynku jesteśmy liderem w swojej kategorii. W ponad 240 salonach na terenie kraju oferujemy dziesiątki tysięcy książek, płyt z muzyką, filmów, gier multimedialnych, czasopism, artykułów artystyczno-kreatywnych i papierniczych, zabawek edukacyjnych, gier planszowych czy biletów na różnorodne wydarzenia. Nowy salon w centrum Jeleniej Góry pozwoli nam jeszcze lepiej docierać z tą ofertą do mieszkańców regionu i turystów, którzy robią tu zakupy. Mamy nadzieję, że do częstych odwiedzin zachęci wszystkich m.in. promocja -20% na wybrany asortyment, którą przygotowaliśmy z okazji otwarcia – mówi Urszula Sekuła, dystrykt nieruchomości w Empiku.
Otwarcie Empiku to kolejny krok w rozbudowie oferty multimedialnej galerii Nowy Rynek. Dotychczas tworzyły ją m.in. salony Media Expert, Świat Książki, Kolporter czy eSmoking World. 
REKLAMA
Empik to obecnie największa sieć dystrybucji dóbr kultury i rozrywki na polskim rynku. Cieszy nas, że swoją ofertę nowości i premier postanowiła zaprezentować także klientom Nowego Rynku. Jesteśmy przekonani, że obecność nowego najemcy na parterze naszej galerii wpłynie pozytywnie na i tak dobre wyniki foot fallu w tej części naszego centrum – mówi Robert Bachłaj, dyrektor Centrum Handlowego Nowy Rynek.
***Nowy Rynek to 2-poziomowa galeria handlowa z najszerszą ofertą mody w Jeleniej Górze i okolicy. Na klientów czekają tu dotąd nieobecne w mieście marki mody damskiej i męskiej, jak: H&M, New Yorker, Stradivarius, Bershka, GATE, a także supermarket Intermarché, punkty gastronomiczne i kawiarnie oraz strefa zabaw dla dzieci Fun Park. Klienci mają do dyspozycji darmowy parking i bezpłatny dostęp do internetu.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA