Kolejny najemca dołączy do galerii Nowy Rynekźródło: Materiały prasowe

Kolejny najemca dołączy do galerii Nowy Rynek

dolnośląskie
REKLAMA
Centrum handlowe przy ul. Podwale w Jeleniej Górze już w najbliższych tygodniach poszerzy swoją ofertę multimedialną. Wszystko za sprawą podpisanej niedawno umowy z siecią Empik.
Dotychczas w galerii Nowy Rynek portfolio najemców z ofertą multimedialną tworzyły m.in. salony Media Expert, Świat Książki, Kolporter czy eSmoking World. Wkrótce do tego grona dołączy Empik – największa sieć dystrybucji dóbr kultury, wiedzy i rozrywki na polskim rynku. Empik zlokalizowany będzie na parterze galerii i zajmie powierzchnię blisko 300 m kw. Fit out salonu rozpocznie się w drugiej połowie sierpnia, a pierwszych klientów sieć obsłuży już jesienią.  
Dzięki podpisaniu umowy z Empikiem będziemy mogli zaoferować naszym klientom dostęp do nowości i premier książkowych, płytowych itp. na jeszcze większą skalę niż dotychczas. Wiemy, że dla naszych klientów ta marka jest synonimem różnorodnej i ciekawej oferty kulturalno-rozrywkowej, więc mamy nadzieję, że jeleniogórzanie będą chętnie odwiedzać nowy salon w naszej galerii Nowy Rynek – mówi Robert Bachłaj, dyrektor Centrum Handlowego Nowy Rynek.
REKLAMA
Sieć Empik istnieje na polskim rynku od blisko 70 lat. W ponad 200 salonach Empik oferuje dziesiątki tysięcy książek, płyt z muzyką, filmów, gier multimedialnych, czasopism, artykułów artystyczno-kreatywnych i papierniczych, zabawek edukacyjnych, gier planszowych, a także bilety na różnorodne wydarzenia.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA