Strefa gier już do dyspozycji klientów Nowego Rynkuźródło: Materiały prasowe

Strefa gier już do dyspozycji klientów Nowego Rynku

dolnośląskie
REKLAMA
Galeria Nowy Rynek w Jeleniej Górze przyzwyczaiła swoich klientów do tego, że regularnie tworzy ciekawie zaaranżowane przestrzenie, z których różne osoby mogą nieodpłatnie korzystać. Jesienną nowością na mapie centrum jest strefa Xbox stworzona dla fanów gier i rozrywki nowej generacji.
Dotychczas pod dachem jeleniogórskiej galerii powstały specjalne strefy dla kobiet, przedsiębiorców czy dzieci. W październiku przyszedł czas na nowoczesną strefę Xbox. Jest to ekspozycja złożona z 4 ekranów i konsol do gier, które zainteresowani klienci mogą użytkować całkowicie za darmo. Strefa znajduje się na poziomie +1 galerii i będzie dostępna codziennie w godzinach otwarcia centrum.
Naszym założeniem było, by gry zainstalowane na konsolach służyły osobom z różnych grup wiekowych. Wiemy, że największą popularnością ten typ rozrywki cieszy się w grupie młodzieży. Od razu więc pragniemy uspokoić rodziców – zestaw gier dobieraliśmy tak, by nie było w nich przemocy i strzelania. Mamy nadzieję, że w naszej nowej strefie rozrywki każdy znajdzie coś dla siebie – mówi Robert Bachłaj, dyrektor Centrum Handlowego Nowy Rynek. 
REKLAMA
Oprócz strefy Xbox jeleniogórska galeria zaprasza też m.in. do Office Zone czy Kids Zone.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA