Dystrybutor gier komputerowych otworzył salon w Galerii Północnej w Warszawiefot. Jan Augustynowski

Dystrybutor gier komputerowych otworzył salon w Galerii Północnej w Warszawie

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
W Galerii Północnej każdy miłośnik nowinek technologicznych, komputerów i wirtualnej rozrywki znajdzie coś dla siebie. W czwartek, 26 lipca do najemców pierwszego nowoczesnego obiektu handlowego na Białołęce dołączyła firma X-ZONE, dystrybutor gier komputerowych każdego gatunku.
Nowy salon X-ZONE w Galerii Północnej jest pierwszym oddziałem firmy w Warszawie i ósmym na terenie Polski. Do tej pory firma działała głównie na zachodzie kraju – we Wrocławiu, Krakowie, Bielsku-Białej, Bytomiu i Tychach oraz w Poznaniu. W ofercie pierwszego warszawskiego sklepu sieci klienci znajdą kultowe, najnowsze i najchętniej kupowane tytuły gier każdego gatunku, łącznie setki produkcji dostępnych na komputer i popularne konsole. Firma prowadzi sprzedaż zarówno gier nowych, jak i używanych, oferując także klientom możliwość wymiany i sprzedaży swoich gier w salonach X-ZONE. Obok renomowanego punktu sprzedaży X-ZONE udostępnia także wypożyczalnię gier, w której każdy miłośnik wirtualnej rozrywki będzie mógł na atrakcyjnych warunkach przetestować ulubione pozycje. Wśród szerokiego portfolio usług dostępnych dla klientów Galerii Północnej salon X-ZONE oferuje także naprawę konsoli i padów do gier, przegrywanie kaset VHS na DVD oraz regenerację płyt CD, DVD i Blu-Ray. 
Z naszych obserwacji wynika, że klienci Galerii Północnej chętnie odwiedzają sklepy z elektroniką dostępne w obiekcie. Dlatego nie mam wątpliwości, że nowy sklep i wypożyczalnia sieci X-ZONE idealnie uzupełnią ofertę Galerii Północnej skierowaną do miłośników wirtualnej rozrywki – mówi Katarzyna Żuchowska, Retail Leasing Manager firmy GTC. – Myślę, że oryginalny format łączący punkt dystrybucji i wypożyczalnię gier wychodzi naprzeciw potrzebom różnych grup naszych klientów. Takie rozwiązanie ucieszy zarówno osoby szukające pomysłu na prezent, kolekcjonerów, jak i zapalonych graczy a wśród nich także młodzież, która w ramach swojego budżetu będzie mogła wypożyczyć ulubione gry.
REKLAMA
Salon firmy X-ZONE o powierzchni 40 mkw. zlokalizowany jest na pierwszym piętrze galerii, naprzeciwko salonu KappAhl. 
O Galerii PółnocnejGaleria Północna to pierwsze wielkopowierzchniowe centrum handlowe czwartej generacji w północnej części Warszawy i pierwsza tej wielkości galeria handlowa oddana do użytku w stolicy od ponad dekady. Obiekt o powierzchni ponad 64 000 mkw. zlokalizowany jest przy ulicy Światowida. Inwestorem i zarządcą Galerii Północnej jest Grupa GTC, otwarcie centrum nastąpiło 14 września 2017 roku. Zgodnie z szacunkami Grupy GTC w bezpośrednim sąsiedztwie obiektu mieszka ponad 750 tys. osób, głównie ludzi młodych i rodzin z dziećmi. Specyfika tych grup docelowych została uwzględniona nie tylko w ofercie handlowej, ale i w projekcie architektonicznym budynku. Wykonany przez studia umożliwiającą aktywny wypoczynek wśród zieleni. Obiekt spełnia również najwyższe standardy ekologiczne, co potwierdza precertyfikacja na poziomie LEED Gold. Galeria Północna gwarantuje ofertę handlową, rozrywkową i usługową niedostępną dotychczas w północno-wschodniej części Warszawy. Do dyspozycji gości jest ponad 200 sklepów, butików i punktów usługowych znanych rodzimych i światowych marek, strefa gastronomiczna, 11-salowe kino Cinema City, klub fitness Calypso oraz 2 300 miejsc parkingowych. Do grona najemców dołączyły m.in. pierwszy w Polsce sklep Hamleys, marki grupy LPP, Forever 21, TK Maxx, H&M, Martes Sport, EURO RTV/AGD, CCC, Carrefour z pełnoformatowym hipermarketem, Bierhalle i centrum medyczne Enel-Med.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (1)

Napisz komentarz
SamJones
Cóż, to dobry pomysł, aby po prostu google, ale łatwo jest zostać oszukanym na przypadkowych stronach internetowych, więc myślę, że lepiej polegać na recenzjach. Myślę, że powinieneś sprawdzić. ile kosztuje glock, to platforma, z której korzystam cały czas i mogę powiedzieć, że jej warunki są naprawdę dobre, więc na pewno nie będziesz rozczarowany.
REKLAMA