Przyśpiesza rekomercjalizacja North Gate

Przyśpiesza rekomercjalizacja North Gate

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Aż pięć nowych umów najmu na powierzchnię biurową w budynku North Gate podpisał właściciel nieruchomości, fundusz inwestycyjny Deka Immobilien reprezentowany przez międzynarodową firmę doradczą Savills. Do grona najemców obiektu dołączyły firmy: Emerge Software, Flying Wild Hog, Sigma Connectivity oraz dwie firmy z branży marketingowej, w tym Young & Rubicam. Łączna powierzchnia zawartych transakcji to ponad 4 300 m kw.
Emerge Software świadczy usługi doradcze dla firm telekomunikacyjnych i IT. Firma Flying Wild Hog jest polskim producentem gier komputerowych. Sigma Conectivity oferuje usługi związane z branżą IT. Z kolei Young & Rubicam to firma marketingowa należąca do koncernu WPP.
W transakcji z ramienia firmy Savills właścicielowi nieruchomości doradzał Daniel Czarnecki, Portfolio Manager oraz Jakub Parys, starszy konsultant z Pionu Reprezentacji Wynajmującego w Dziale Powierzchni Biurowych. 
Kolejne umowy najmu podpisane w ciągu zaledwie kilku miesięcy odkąd, jako agent współwyłączny, odpowiadamy za komercjalizację obiektu North Gate to dowód na to, że najemcy doceniają m.in. jego świetną lokalizację. Budynek przechodzi obecnie modernizację, w ramach której zostanie odświeżone lobby recepcyjne, rozbudowie ulegnie infrastruktura dla rowerzystów oraz powstanie ogólnodostępna dla najemców strefa co-workingu i centrum konferencyjne. W obiekcie pozostają jeszcze dostępne ostatnie wolne moduły dla firm, które również chciałyby mieć w nim swoją siedzibę – mówi Jakub Parys z Savills.
REKLAMA
North Gate to 87-metrowy budynek biurowy klasy A zlokalizowany przy ul. Bonifraterskiej 17 w Warszawie. Całkowita powierzchnia 28-kondygnacyjnego biurowca wynosi 41 800 m kw. Powierzchnia użytkowa to 35 600 m kw., z czego część biurowa zajmuje 28 000 m kw. Budynek dysponuje pięciopiętrowym parkingiem z miejscem na 310 pojazdów. North Gate posiada dogodny dostęp do infrastruktury transportowej i komunikacji publicznej. W pobliżu znajdują się  przystanki tramwajowe i autobusowe, a także stacja metra Dworzec Gdański. W bezpośrednim sąsiedztwie obiektu zlokalizowany jest hotel Ibis oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym Centrum Handlowe Arkadia.
Savills jest jedną z dwóch agencji nieruchomości wspierających fundusz inwestycyjny Deka Immobilien w wynajmie powierzchni w budynku North Gate.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA