Savills skomercjalizuje North Gate

Savills skomercjalizuje North Gate

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Niemiecki fundusz inwestycyjny Deka Immobilien wyznaczył Savills na agenta współwyłącznego warszawskiego budynku biurowego North Gate. Biurowiec zlokalizowany w Śródmieściu przy ul. Bonifraterskiej 17 oferuje 28 000 m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej.
„North Gate to trzeci, po IBC i Grzybowskiej Park, biurowiec powierzony nam do komercjalizacji przez firmę Deka Immobilien, z czego jesteśmy niezmiernie dumni. North Gate to biurowiec o dużym potencjale. Dobrze doświetlone powierzchnie biurowe, dostępność tarasów czy wreszcie unikalny widok na warszawską panoramę i Wisłę oraz bardzo dobre połączenie komunikacyjne z centrum miasta to tylko część jego atutów. Niebagatelną zaletą jest także bliskie sąsiedztwo Starówki warszawskiej. W najbliższym czasie budynek przejdzie remont i zyska m.in. dodatkowe udogodnienia dla rowerzystów” – mówi Daniel Czarnecki, associate w Dziale Reprezentacji Wynajmującego Savills. 
REKLAMA
– „North Gate wkrótce przejdzie wiele zmian i zyska szereg udogodnień wyznaczających standardy współczesnych biurowców. Celem planowanej modernizacji jest stworzenie przyjaznej przestrzeni, która sprosta oczekiwaniom najemców. W związku z planowaną inwestycją zdecydowaliśmy się wzmocnić naszą pozycję na rynku najmu. Dotychczasowa współpraca z Savills układa się wzorowo dzięki ich profesjonalnemu podejściu oraz dogłębnej znajomości rynku, dlatego jesteśmy pewni, że wybraliśmy właściwego partnera do długofalowej budowy wartości portfolio Deka w Polsce” – mówi Łukasz Laskowski, asset manager prowadzący biuro Deka Immobilien w Polsce. 
North Gate to 87-metrowy budynek biurowy klasy A, posiadający 26 kondygnacji naziemnych i trzy kondygnacje podziemne z 300 miejscami parkingowymi. Całkowita powierzchnia biurowca wynosi 41 800 m kw. a użytkowa 35 600 m kw., z czego największą część zajmuje powierzchnia biurowa wynosząca 28 000 m kw. Biurowiec oferuje eleganckie środowisko korporacyjne w dogodnym punkcie komunikacyjnym – w pobliżu znajdują się  przystanki tramwajowe i autobusowe a także stacja metra Dworzec Gdański. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się hotel Ibis oraz wiele sklepów i punktów usługowych, w tym Centrum Handlowe Arkadia.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA