Magazyn sieci Play w Gate One Business Park

Magazyn sieci Play w Gate One Business Park

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Spółka P4, właściciel marki Play, najszybciej rozwijającej się sieci telefonii komórkowej w Polsce, została nowym najemcą Gate One Business Park. W warszawskim obiekcie firma zajmie blisko 3.250 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej. Firma Play w transakcji była reprezentowana przez firmę doradczą Cushman & Wakefield.

 

Obecnie z Play korzysta blisko 11 mln Polaków, co daje marce ponad 19% udziału w rynku. Dzięki współpracy z pozostałymi operatorami zasięg sieci Play pokrywa 99% powierzchni Polski. 44% populacji naszego kraju może już korzystać z nowoczesnej sieci 4G LTE Play. Od 6 lat Play jest najchętniej wybieraną siecią przez osoby zmieniające dostawcę usług komórkowych.

 

REKLAMA

Gate One Business Park to nowoczesny obiekt magazynowo-biurowy klasy A mieszczący się przy ul. Działkowej w Warszawie w pobliżu Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina. Całkowita powierzchnia najmu brutto (GLA) to 18.780 mkw. – magazyny zajmują 15.270 mkw. na parterze, a biura 3.510 mkw. na antresoli. Poziom wynajmu obiektu wynosi obecnie 76%. Właścicielem Gate One Business Park jest Raiffeisen Immobilien Kapitalanlage-Gesellschaft m.b.H.

 

– „Play wprowadzi się do obiektu w I kwartale 2015 roku. Na wynajętą przez Play powierzchnię, oprócz głównej części magazynowej, składać się będzie ponad 600 mkw. powierzchni biurowej. Obiekt Gate One Business Park sprostał wymaganiom klienta z uwagi na dogodną lokalizację oraz wysoki standard powierzchni biurowej oraz magazynowej” – mówi Katarzyna Bojanowicz z działu powierzchni przemysłowych i magazynowych w firmie Cushman & Wakefield.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA