Mary Kay Cosmetics w Gate One Business Park

Mary Kay Cosmetics w Gate One Business Park

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Firma Mary Kay Cosmetics została nowym najemcą w Gate One Business Park. W warszawskim obiekcie zajmie ok. 1 400 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej. Najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

 

Mary Kay Cosmetics to producent i dystrybutor kosmetyków oraz perfum działający na ponad 30 rynkach świata. W Polsce firma jest obecna od 2003 r. i intensywnie zwiększa swoje udziały w rynku.

 

REKLAMA

Gate One Business Park to nowoczesny park biurowo-magazynowy oferujący powierzchnie magazynowe typu small business unit (od 1.200 mkw.) oraz powierzchnie biurowe o wysokim standardzie. Koncepcja pozwala na łączenie modułów w zależności od wymagań najemców. Obiekt mieści się przy ul. Działkowej 62 w Warszawie w pobliżu Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina. Całkowita powierzchnia najmu to 19 100 mkw. – magazyny zajmują 15 550 mkw. na parterze, a biura 3 550 mkw. na antresoli. Inwestorem Gate One Business Park jest Raiffeisen Immobilien Kapitalanlage-Gesellschaft m.b.H., wykonawcą firma Strabag. Otwarcie parku nastąpiło w sierpniu 2012 r.

 

„Mary Kay to kolejna firma, którą reprezentowaliśmy podczas negocjacji najmu powierzchni w Gate One Business Park. W maju uczestniczyliśmy w podpisaniu umowy najmu przez firmę Internel. Koncepcja small business units pozwala na wynajęcie wysokiej jakości biur i magazynów w bardzo dobrej lokalizacji” – mówi Joanna Sinkiewicz, Starszy Negocjator z Działu Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Cushman & Wakefield.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA