Czerwiec pod znakiem kultowych marek w Galerii Mokotów. Nowe sklepy już otwarte

Czerwiec pod znakiem kultowych marek w Galerii Mokotów. Nowe sklepy już otwarte

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Dwie marki, NYX Cosmetics i Kiehl’s, doskonale znane i cenione, właśnie otworzyły swoje sklepy w Galerii Mokotów.
NYX Cosmetics to profesjonalna i już kultowa marka makijażowa ceniona przez tzw. make-up junkies, czyli osoby dla których makijaż jest stylem życia i codziennym ważnym rytuałem. Założona w Los Angeles w 1999 r. świetnie łączy dostępność marek popularnych z artyzmem i jakością marek luksusowych. Marka bardzo jasno formułuje swój cel: każda osoba której make–up jest bliski, ma możliwość rozwijania swoich umiejętności i wyrażania siebie poprzez makijaż. Grupa kilku milionów wiernych fanów na całym świecie powiększy się niewątpliwie o nowe osoby, które będą mogły poznać produkty NYX Cosmetics. Pierwszy pełnoasortymentowy sklep w Polsce właśnie otworzył swoje podwoje w Galerii Mokotów! W ten sposób 1800 produktów NYX Cosmetics jest już dostępnych w Warszawie w interaktywnej i nowoczesnej przestrzeni handlowej, w której ważną rolę grają ekrany, tablety i treści tworzone przez użytkowników, tworząc w ten sposób unikalny charakter butiku. 
REKLAMA
Marka Kiehl’s to druga marka, tym razem pielęgnacyjna, która wybrała Galerię Mokotów na miejsce trzeciego sklepu w Polsce oferującego wysokiej jakości, cenione na świecie kosmetyki pielęgnacyjne. Farmaceutyczne pochodzenie i bogata, ponad 165-letnia tradycja marki jest od kilku dni świetnym uzupełnieniem oferty Galerii Mokotów. Firma zbudowała zaufanie na całym świecie oferując produkty do pielęgnacji skóry i włosów. Najpopularniejszym produktem Kiehl’s jest pielęgnacyjne serum na noc – Midnight Recovery Concentrate zamknięte w charakterystycznym granatowym pojemniku. Ten i inne produkty marki dostępne są już w Galerii Mokotów. Nacisk na indywidualną obsługę i konsultacje określające potrzeby danej skóry poprzedzające zakupy to kolejny charakterystyczny element działania i funkcjonowania sklepów pod marką Kiehl’s.
Od czerwca nasi Klienci mogą wybrać kolejne dwie doskonałe i znane na świecie marki kosmetyczne. Ich popularność i rozpoznawalność świadczą o tym, że nasza współpraca z Kiehl’s i NYX Cosmetics to konsekwentny krok w kierunku zapewnienia naszym Klientom najlepszej i optymalnej oferty. Już przed otwarciem notowaliśmy szczególne i duże zainteresowanie nowymi miejscami, a pierwsze dni funkcjonowania w Galerii Mokotów są potwierdzeniem dużego zainteresowania produktami nowych najemców – mówi Diana Kopycka, Rzecznik Prasowy Galerii Mokotów.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA