Amerykański Steve Madden otworzy się w Arkadii i Galerii Mokotów

Amerykański Steve Madden otworzy się w Arkadii i Galerii Mokotów

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Firma Unibail-Rodamco podpisała umowy ze znaną marką amerykańskiego kreatora mody – Steve’a Maddena. W Arkadii i Galerii Mokotów pojawią się pierwsze monobrandowe sklepy tej marki w Polsce, a salon w Galerii Mokotów będzie salonem flagowym. Otwarcia nastąpią pod koniec roku 2016.
W Arkadii sklep o powierzchni 110 mkw. zlokalizowany będzie na parterze w pasażu Canaletto, pomiędzy Kazarem a Nespresso, w Galerii Mokotów natomiast salon wielkości ponad 200 mkw. znajdzie się na parterze naprzeciwko Reserved.
Steve Madden oferuje swoim klientom buty i torebki o intrygującym designie, wykonane z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu marka ta zyskała ogromną popularność wśród celebrytów i milionów kobiet na całym świecie. Rockowy szyk i gwiazdorski glamour to jej znaki rozpoznawcze.
Marka Steve Madden ma 124 sklepy w Stanach Zjednoczonych, a poza nimi obecna jest w ponad 50 krajach.
REKLAMA
O butach tworzonych przez Steve’a Maddena mówi się, że są przede wszystkim szykowne, zgodne z trendami, ale i innowacyjne, a czasami wręcz eksperymentalne. Swoją markę założył na początku lat 90. ub.w. i jego nowatorskie buty na platformie, zainspirowane obuwiem noszonym przez gwiazdy rocka z lat 70., stały się początkiem nowego trendu. Steve Madden, jeden z najbardziej znanych amerykańskich projektantów obuwia, od niedawna rozwija również swoją ofertę dodatków.
Arkadia to najczęściej w Polsce wybierane centrum handlowe na spektakularne otwarcia nowych marek. Niedawno otworzył się tutaj Converse, Tallinder, a także flagowe salony marek takich jak: Zara, Massimo Dutti czy iSpot. 
Galeria Mokotów zaś jeszcze w tym roku stanie się jedynym w Polsce miejscem, w którym koneserzy designu, mody i sztuki zyskają nową przestrzeń, wykraczającą poza ofertę handlową – The Designer Gallery. Ten unikalny koncept Unibail-Rodamco będzie oryginalnym połączeniem usług, najnowocześniejszego designu i starannie wyselekcjonowanych marek modowych.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA