Rossmann w Galerii Mokotów

Rossmann w Galerii Mokotów

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Od dziś warszawska Galeria Mokotów wśród swoich najemców gości również markę Rossmann. To właśnie w tym prestiżowym miejscu na handlowej mapie stolicy drogeria otworzyła swój 900. sklep.


Marka jest obecna zarówno w centrach handlowych największych miast, jak również w mniejszych miejscowościach. Drogerie znaleźć można w tak prestiżowych lokalizacjach jak np. Krupówki w Zakopanem czy Bohaterów Monte Cassino w Sopocie.


Sklep numer 900 różni się designem od innych drogerii Rossmanna. – Ze względu na specyfikę miejsca przygotowaliśmy nieco inny, pasujący do Galerii Mokotów, wystrój wnętrza. Mamy też najszerszy w całej Warszawie asortyment kosmetyków i perfum – komentuje Prezes Rossmann Polska Marek Maruszak.     

REKLAMA


Na ponad 500 m² powierzchni w całości zaprojektowanej specjalnie dla Galerii Mokotów klienci znajdą szeroką gamę produktów kosmetycznych oraz bogata alejkę spożywczą.

Nowoczesne wnętrze utrzymane w czerwono-szarej kolorystyce, zachęca kupujących do spaceru pomiędzy oświetlonymi półkami.

Niespodzianką dla klientów jest dodatkowa usługa wizażystek, które doradzą przy wyborze odpowiednich kosmetyków pielęgnacyjnych i kolorowych.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA