Ekskluzywne akcesoria kuchenne w Złotych Tarasach

Ekskluzywne akcesoria kuchenne w Złotych Tarasach

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Firma Savills doradzała marce Le Creuset przy wynajmie powierzchni handlowej w centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie. Salon oferujący najwyższej jakości akcesoria kuchenne otwarty zostanie w październiku 2017 r.
Założona w 1925 r. francuska marka Le Creuset jest producentem i dystrybutorem  akcesoriów kuchennych kategorii premium. Oprócz wysokiej jakości materiałów firmę wyróżnia oryginalne wzornictwo, m.in. szeroka gama kolorystyczna produktów. 
Od zeszłego roku marka posiada już swój salon firmowy w Galerii Mokotów. W Złotych Tarasach Le Creuset zajmie lokal o powierzchni blisko 39 m kw. zlokalizowany na drugim piętrze. Firma Savills reprezentowała najemcę w obu transakcjach, doradzając przy jego debiucie na polskim rynku oraz przy obecnej ekspansji do nowego obiektu. Oprócz Złotych Tarasów i Galerii Mokotów francuska firma obecna jest również w dwóch centrach wyprzedażowych w Warszawie oraz Gdańsku.
Po prawie roku od wejścia na polski rynek możemy z pełnym przekonaniem powiedzieć, że był to dobry krok. Nasz salon w Galerii Mokotów cieszy się dużą popularnością i nie mamy wątpliwości, że klienci Złotych Tarasów również pokochają nasze produkty – Conny Löfgren, Commercial Manager w Le Creuset Poland.
REKLAMA
Le Creuset jest prestiżową, międzynarodową marką, dla której Złote Tarasy będą znakomitą lokalizacją do dalszego rozwoju – mówi Krzysztof Wyrzykowski, starszy menadżer ds. najmu w Dziale Powierzchni Handlowych, Savills.
Złote Tarasy to jedno z najbardziej rozpoznawalnych centrów handlowych w Polsce. Zlokalizowane są w ścisłym centrum Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Centralnego, z którym łączy je przejście podziemne. Obiekt wybudowany został w 2007 r. i ma powierzchnię 63 500 m kw. GLA. Właścicielem Złotych Tarasów jest firma Unibail-Rodamco.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA