Dobre półrocze dla Lumen i Skylight

Dobre półrocze dla Lumen i Skylight

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

W przeciągu ostatnich 6 miesięcy przy udziale Jones Lang LaSalle w części biurowej kompleksu Złote Tarasy podpisano umowy najmu na ok. 3 400 mkw.

Biurowce Lumen i Skylight, wchodzące w skład kompleksu Złote Tarasy, łączącego funkcje handlowe i biurowe, cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem najemców.


Do grona najemców Skylight dołączyły takie firmy jak Pradera Management Poland, Soflab Technology, Mezzanine Management Poland, Valad Poland, Dom Maklerski TMS Brokers oraz FinCo Capital. Swoje umowy w kompleksie przedłużył Page Group (Lumen) oraz Goodman Poland (Skylight). W ostatnich tygodniach na uruchomienie biura w Lumen zdecydowała się również firma CBRE Global Investors. Łącznie w ostatnim półroczu w części biurowej Złotych Tarasów podpisano umowy najmu na ok. 3 400 mkw.


Oprócz wspomnianych firm, swoje biura w Złotych Tarasach mają także: ASB Poland, DTZ Polska, linie lotnicze Emirates, Hays Poland, Heitman Financial, Mars Polska, Savills, SEB Commercial Finance, Solidex S.A., Prologis Poland Management oraz Tauron Polska Energia.

REKLAMA


Anna Kaźmierska, Starszy Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych Jones Lang LaSalle
, komentuje: „Szereg nowych umów najmu podpisanych w ostatnich miesiącach stanowi potwierdzenie, że Złote Tarasy to jeden z najbardziej prestiżowych adresów biurowych na biznesowej mapie Warszawy”.


Charakterystyczny owalny budynek Lumen oraz wieża Skylight są częścią kompleksu handlowo-biurowego Złote Tarasy. Do największych atutów Lumen i Skylight należy zaliczyć lokalizację w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Warszawa Centralna, niedaleko stacji metra Centrum, z szerokim dostępem do linii autobusowych i tramwajowych umożliwiającym łatwe połączenie ze wszystkimi stołecznymi dzielnicami. Obiekty oferują łącznie ok. 45 000 mkw. powierzchni biurowej klasy “A+”. Powierzchnie biurowe w Lumenie zlokalizowane są na ośmiu piętrach z optymalnym dostępem do naturalnego światła. Skylight oferuje powierzchnie biurowe na osiemnastu piętrach od poziomu 5 do 22. Na drugim piętrze biura mają bezpośrednie połączenie z centrum handlowo-rozrywkowym Złote Tarasy. Kompleks posiada czterokondygnacyjny parking podziemny na ok. 1 600 miejsc.


Firma doradcza Jones Lang LaSalle pełni funkcję agenta odpowiedzialnego za pozyskiwanie nowych najemców i renegocjacje obecnych umów najmu w budynkach Lumen i Skylight.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA