PageGroup na dłużej w prestiżowym budynku biurowym Lumen

PageGroup na dłużej w prestiżowym budynku biurowym Lumen

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Wiodąca globalna agencja doradztwa rekrutacyjnego przedłuża umowę najmu w kompleksie przy ul. Złotej 59 w Warszawie.
Jedna z wiodących agencji doradztwa rekrutacyjnego na świecie – PageGroup – zadecydowała o przedłużeniu umowy najmu 800 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej w budynku Lumen, zlokalizowanym w samym sercu Warszawy, przy ulicy Złotej 59. W transakcji właściciela budynku reprezentowali eksperci z firmy doradczej Jones Lang LaSalle.


Charakterystyczny owalny budynek Lumen jest częścią słynnego wielofunkcyjnego kompleksu Złote Tarasy, łączącego funkcje biurowe oraz handlowo-rozrywkowe, zlokalizowanego w samym centrum w Warszawy – w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Warszawa Centralna oraz niedaleko stacji metra Centrum. Lumen oferuje 23 500 mkw. powierzchni biurowej klasy A. Projekt składa się z dwóch budynków: A (od strony zachodniej) i B (od strony wschodniej), które są połączone przeszklonymi przejściami. Powierzchnie biurowe w Lumenie zlokalizowane są na ośmiu piętrach z optymalnym dostępem do naturalnego światła. Pracownicy i goście obiektu mają również dostęp do czterokondygnacyjnego parkingu podziemnego na około 1 600 miejsc oraz oferty handlowej, rozrywkowej i gastronomicznej centrum Złote Tarasy. Projekt dysponuje aż trzema recepcjami – od strony Alei Jana Pawła II, Złotej i Emilii Plater.

REKLAMA


Anna Kaźmierska, Starszy Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych Jones Lang LaSalle,
komentuje: „Decyzja PageGroup potwierdza to, że budynek Lumen to jeden z najbardziej prestiżowych adresów w Warszawie. Na uruchomienie swoich siedzib w kompleksie decydują się wiodące polskie i międzynarodowe firmy poszukujące nowoczesnych, a zarazem bardzo dobrze zlokalizowanych powierzchni biurowych”.


Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za pozyskiwanie nowych najemców i renegocjacje obecnych umów najmu w biurowcach Lumen i Skylight (drugim projekcie biurowym w ramach kompleksu Złote Tarasy) jest firma doradcza Jones Lang LaSalle.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA