Biurowce Lumen i Skylight w Warszawie chętnie wynajmowane

Biurowce Lumen i Skylight w Warszawie chętnie wynajmowane

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
W I półroczu 2018 najemcy warszawskich biurowców Lumen i Skylight podpisali umowy na łączną powierzchnię ponad 8 000 mkw. We wszystkich transakcjach właściciela obu budynków reprezentował zespół JLL, który jest odpowiedzialny za pozyskiwanie nowych najemców i renegocjacje zawartych już kontraktów.
Do lipca tego roku grono najemców obiektów Lumen i Skylight powiększyło się o takie firmy, jak Oerlikon, Regalix Poland, Hitachi Vantara i Greenstone. Z kolei Michael Page, Tauron Polska Energia, Mars Polska, Loyalty Partner, ITDS Polska i ASB Poland zdecydowały się na dobranie powierzchni, a firmy XL Energy Marketing, Hydroinwestycje i Heitman przedłużyły dotychczasowe umowy najmu. 
Doskonały wynik I półrocza tego roku potwierdza, że biurowce Lumen i Skylight to jedne z najbardziej prestiżowych obiektów na bardzo konkurencyjnej, biurowej mapie Warszawy. Świadczą o tym nie tylko nowi najemcy, ale również liczne ekspansje i renegocjacje – tłumaczy Małgorzata Arseniuk, starszy konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych, JLL.
REKLAMA
Budynki Lumen i Skylight to część niezwykle popularnego kompleksu Złote Tarasy. Łącznie oba biurowce oferują ponad 45 000 mkw. nowoczesnej powierzchni, zapewniającej komfortowe warunki pracy. Niewątpliwym atutem Lumen i Skylight jest ich lokalizacja – w samym sercu Warszawy i w bezpośrednim sąsiedztwie licznych udogodnień, takich jak lokale gastronomiczne, sklepy, czy kina. Ponadto, tuż obok znajduje się Dworzec Warszawa Centralna, a także liczne przystanki komunikacji miejskiej. Inwestycja została zrealizowana w zgodzie z zasadami zrównoważonego budownictwa, co potwierdza certyfikat BREEAM.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA