[Warszawa] Światowy pośrednik pracy powiększa biuro w Warszawie

[Warszawa] Światowy pośrednik pracy powiększa biuro w Warszawie

Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Firma Michael Page renegocjowała umowy najmu w budynku biurowym Lumen w Warszawie. Jeden z globalnych liderów w obszarze doradztwa personalnego oraz rekrutacji, wraz z intensywnym rozwojem, zdecydował się na pozostanie w obecnym biurze i zwiększenie zajmowanej powierzchni do 1250 mkw. W transakcji właścicielowi obiektu doradzali eksperci z JLL.
Michael Page specjalizuje się w rekrutacji specjalistów oraz kadry zarządzającej średniego i wyższego szczebla. Globalnie firma prowadzi działalność w 140 biurach w 36 krajach. W Polsce, poza Warszawą, posiada ona swoje biura w Katowicach i Wrocławiu. 
W stosunku do dotychczas zajmowanej powierzchni w budynku Lumen firma powiększy swoje biuro o 400 mkw. Przedłużenie umowy najmu zakłada również nową aranżację wcześniej wykorzystywanej przestrzeni oraz zaadoptowanie dodatkowej powierzchni do wymagań najemcy i najnowszych trendów z zakresu architektury wnętrz i tworzenia komfortowego środowiska pracy. W transakcji najemcy doradzała firma Savills.
Obecna sytuacja na rynku pracy, w tym spadająca stopa bezrobocia, powodują wzrost zapotrzebowania na usługi firm działających w obszarze doradztwa personalnego. Również firma Michael Page, która  wraz ze swoim rozwojem, potrzebowała zwiększyć powierzchnię warszawskiego biura. Dotychczas zajmowany przez nią budynek spełniał jej wymagania, przede wszystkim ze względu na lokalizację. Zapewnia ona liczne miejsca parkingowe oraz dogodne połączenia komunikacją miejską – zarówno dla pracowników, jak i licznych gości, którzy odwiedzają biuro firmy w ramach prowadzonych przez nią procesów rekrutacyjnych – mówi Dominik Reszetko, starszy konsultant, dział powierzchni biurowych, reprezentacja najemcy, Savills.
Budynek biurowy Lumen, zlokalizowany przy ul. Złotej 59 w Warszawie, jest częścią multifunkcjonalnego kompleksu, w skład którego wchodzi centrum handlowe Złote Tarasy. Obiekt posiada 23 500 mkw. powierzchni biurowej. Budynek znajduje się w ścisłym centrum Warszawy, w pobliżu Dworca Centralnego oraz stacji Metro Centrum. Dodatkowo galeria Złote Tarasy oferuje bogate zaplecze gastronomiczno-usługowe dla najemców budynku. Za wynajem powierzchni biurowej w obiekcie odpowiada firma JLL.
Małgorzata Kaczmarek-Arseniuk, starszy konsultant w dziale wynajmu powierzchni biurowych JLL, dodaje – Lumen to długoterminowa lokalizacja dla biznesu z kilku względów. Prestiżowa i doskonale skomunikowana lokalizacja w samym sercu miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Centralnego. Jakość powierzchni, dostęp do oferty zakupowej, rozrywkowej i usługowej Złotych Tarasów sprawiają, że najemcy nie tylko zostają tu na dłużej, ale i rozszerzają zajmowaną powierzchnię wraz z rozwojem swoich struktur.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA