Duńska firma analityczna otwiera biuro w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy w Warszawiefot. Jan Augustynowski

Duńska firma analityczna otwiera biuro w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy w Warszawie

Warszawa
REKLAMA
Foss, duńska firma i światowy lider w obszarze innowacyjnych rozwiązań analitycznych monitorujących i kontrolujących jakość produktów spożywczych, otwiera centrum usług biznesowych w Warszawie.
Nowe biuro rozpoczęło działalność w marcu i odpowiada za obsługę procesów IT, HR oraz administracyjnych. W tym roku Foss planuje zatrudnić 42 specjalistów z doświadczeniem w SAP, SalesForce, operacjach informatycznych, tworzeniu stron internetowych czy w obszarze HR. Centrum usług Foss powstanie Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy – w stuletnim budynku, w którym firma wynajęła 660 mkw. powierzchni. W procesie wyboru lokalizacji i przygotowania długoterminowej strategii najmu firmę Foss reprezentowali eksperci JLL.
Decydując się na ekspansję w Polsce nasz wybór nieprzypadkowo padł na Warszawę. Dzięki silnej specjalizacji miasta w IT i i usługach biznesowych, to właśnie tu spełnimy potrzeby naszej organizacji w zakresie wsparcia dalszego rozwoju. Szeroki dostęp do wykształconych kadr, wysoka jakość życia to kolejne atuty biznesowej Warszawy – tłumaczy Anders Liechti, SVP IT & Compliance, Foss.
REKLAMA
Kamienica przy ul. Brackiej 25 jest dziś wielofunkcyjnym obiektem z 2 000 mkw. powierzchni biurowej oraz dostępem do usług i oferty zakupowej.
Dzięki niedawnej renowacji Domu Towarowego Bracia Jabłkowscy jest doskonale przystosowana do potrzeb najemców biurowych, jednocześnie zachowując unikalny charakter kamienicy. Nasz klient będzie mógł cieszyć się nowoczesną biurową aranżacją połączoną z elementami starej architektury. Niewątpliwym atutem Brackiej 25 jest lokalizacja – w samym centrum miasta, niedaleko Dworca Warszawa Centralna, w pobliżu licznych przystanków komunikacji miejskiej, kin, sklepów i kawiarni. Obserwujemy, że coraz częściej firmy, zwłaszcza z sektora usług dla biznesu, wybierają centralnie położone lokalizacje, które umożliwiają rekrutację najlepszych kandydatów – komentuje Pola Wójcik, młodszy konsultant w Dziale Reprezentacji Najemcy, JLL.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA