Inoffice Group powiększa swoje biuro serwisowane w budynku Lumen

Inoffice Group powiększa swoje biuro serwisowane w budynku Lumen

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Inoffice Group, firma oferująca profesjonalne usługi z zakresu wynajmu biur serwisowanych i wirtualnych oraz sal konferencyjnych, dobrała dodatkową powierzchnię na dziewiątym piętrze w budynku Lumen. Obecnie Inoffice Group zajmuje ponad 2 700 mkw. W transakcji najmu firma JLL reprezentowała właściciela budynku.
Lumen i Skylight, których właścicielem i zarządcą jest firma Unibail-Rodamco, oferują około 45 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A+. Obiekty mają bezpośrednie połączenie z centrum handlowo-rozrywkowym Złote Tarasy. Kompleks posiada czterokondygnacyjny parking podziemny na ok. 1 600 miejsc.
Anna Kaźmierska, Starszy Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych w JLL, informuje: „Firma Inoffice Group doceniła takie atuty budynku biurowego Lumen jak centralna lokalizacja w pobliżu przystanków komunikacji publicznej, Dworca Centralnego oraz głównych arterii – Alei Jerozolimskich i Jana Pawła II, a także wysoki standard powierzchni. Znaczenie ma również dostęp do oferty zakupowej, usługowej i gastronomicznej centrum Złote Tarasy”.
REKLAMA
Paulina Wojtasik, Dyrektor Generalny Inoffice Group, komentuje: „Zdecydowaliśmy się na rozszerzenie naszej oferty gotowych biur serwisowanych w prestiżowym Centrum Biznesowym Tarasy o kolejne piętro, w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na elastyczne warunki najmu powierzchni biurowych. Na 9 piętrze budynku Lumen, naszym celem jest zapewnić przedsiębiorcom miejsce do pracy indywidualnie dostosowane do ich potrzeb”.
Międzynarodowa firma doradcza JLL jest odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych najemców i renegocjacje zawartych już umów najmu w budynkach biurowych Lumen i Skylight.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA