TMS Brokers wybiera biurowiec Skylight

TMS Brokers wybiera biurowiec Skylight

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Dom Maklerski TMS Brokers zmienia siedzibę. Pierwszy i najstarszy w Polsce dom maklerski specjalizujący się w rynku forex i obrocie instrumentami pochodnymi, w marcu przeniesie się do biurowca Skylight w centrum Warszawy, przy ulicy Złotej 59, gdzie wynajął biura na 15 piętrze. W transakcji najmu doradzali eksperci z firmy Jones Lang LaSalle.


Charakterystyczna, 23-piętrowa wieża Skylight przy ul. Emilii Plater jest częścią słynnego kompleksu Złote Tarasy, łączącego funkcje biurowe oraz handlowo-rozrywkowe. Do największych atutów biurowca należy zaliczyć lokalizację w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Warszawa Centralna, niedaleko stacji metra Centrum oraz z szerokim dostępem do szeregu linii autobusowych i tramwajowych umożliwiającym łatwe połączenie ze wszystkimi stołecznymi dzielnicami. Skylight oferuje atrakcyjne, dobrze oświetlone i elastyczne powierzchnie biurowe na osiemnastu piętrach od poziomu 5 do 22. Biura na drugim piętrze mają bezpośrednie połączenie z centrum handlowo-rozrywkowym Złote Tarasy. Najemcy kompleksu mogą również korzystać z czterokondygnacyjnego parkingu podziemnego na około 1 600 miejsc.

REKLAMA


Anna Kaźmierska, Starszy Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych Jones Lang LaSalle,
komentuje: ”To właśnie kombinacja takich atutów jak wysoki standard budynku, prestiżowa lokalizacja, a także doskonały dostęp do środków transportu publicznego zaważyła na decyzji TMS Brokers o uruchomieniu biura w budynku Skylight”.

Jones Lang LaSalle pełni funkcję agenta odpowiedzialnego za pozyskiwanie nowych najemców i renegocjacje obecnych umów najmu w budynku Skylight.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA