Sklep z akcesoriami kuchennymi otwiera się w Galaxyźródło: Materiały prasowe

Sklep z akcesoriami kuchennymi otwiera się w Galaxy

Szczecin
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Francuska marka Le Creuset kontynuuje swoją ekspansję i otwiera swój kolejny salon firmowy w Polsce. Firma doradcza Savills reprezentowała producenta i dystrybutora najwyższej jakości naczyń i akcesoriów kuchennych w transakcji najmu 53 mkw. powierzchni handlowej w Centrum Handlowym Galaxy w Szczecinie.
Marka Le Creuset posiada już swoje salony firmowe m.in. w galerii Mokotów i Złotych Tarasach w Warszawie. Firma Savills reprezentowała najemcę w obu transakcjach. Naczynia i akcesoria kuchenne Le Creuset dostępne są również w dwóch centrach wyprzedażowych w Warszawie oraz Gdańsku. Otwarcie salonu w Galaxy przewidziane jest na czwarty kwartał 2017 r.
Marka Le Creuset od początku swego istnienia stawia na wysoką jakość i szeroką paletę kolorystyczną. Wybór Galaxy był podyktowany dominującą pozycją obiektu w regionie. To największe centrum handlowe w północno-zachodniej Polsce, które dodatkowo jest obecnie rozbudowywane, co jeszcze zwiększy jego atrakcyjność – mówi Krzysztof Wyrzykowski, starszy menadżer ds. najmu w Dziale Powierzchni Handlowych Savills.
REKLAMA
Galaxy to galeria handlowa zlokalizowana u zbiegu al. Wyzwolenia i ul. Malczewskiego w Szczecinie. Obiekt posiada 42 500 mkw. powierzchni handlowej. Po trwającej obecnie rozbudowie powierzchnia centrum zwiększy się do niemal 60 000 mkw. Do dyspozycji odwiedzających są podziemne miejsca postojowe oraz wielokondygnacyjny parking mieszczący się w budynku bezpośrednio połączonym z galerią. Klienci Galaxy mogą skorzystać z oferty 170 sklepów różnych branż oraz hipermarketu Auchan. Do grona najemców należą m.in. Guess, H&M, Mango, Martes Sport, Tommy Hilfiger, a także salony sieci LPP i Inditex oraz Multikino i Empik.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA