W środę otwarcie Castoramy w Magnolia Park

W środę otwarcie Castoramy w Magnolia Park

Wrocław
REKLAMA

Będzie miał ponad 10 tys. metrów kwadratowych, znajdzie się w nowo powstałym budynku Magnolii, a na jego dachu zaparkuje 500 samochodów - mowa o nowym sklepie Castoramy, który otworzy swoje podwoje 15 lutego. Tym samym zakończy się druga faza rozbudowy centrum handlowego przy ul. Legnickiej.

Rozbudowa centrum handlowego Magnolia Park ruszyła w marcu 2011 roku. W ramach pierwszej fazy powiększono galerię o 869 m2 – dzięki temu w październiku otwarto dwupoziomowy sklep H&M. Druga faza objęła dobudowę powierzchni handlowej, którą zajmie Castorama.

Sklep z artykułami budowlany oraz materiałami i akcesoriami wyposażenia wnętrz zostanie otwarty 15 lutego. Hipermarket zajmie powierzchnię 10 200 metrów kwadratowych w nowym budynku w południowo-wschodniej części galerii. Na jego dachu klienci będą mogli zostawić swoje samochody – znajdzie się tam parking na 500 aut.

- Bardzo się cieszymy, że do grona najemców Magnolia Park dołączył hipermarket budowlany Castorama, a druga faza rozbudowy centrum handlowego została zakończona zgodnie z planem. Naszym celem jest zapewnienie klientom jak najatrakcyjniejszej oferty oraz jak najlepszych doświadczeń podczas zakupów, dlatego podjęliśmy decyzję o realizacji kolejnej fazy rozbudowy, której rozpoczęcie zaplanowane jest na końcówkę 2012 roku – mówi Paul Kusmierz, prezes Master Management Group.

 

Rozpoczęcie trzeciej fazy rozbudowy galerii planowane jest na czwarty kwartał 2012 roku, a jej zakończenie ma nastąpić do końca 2013 roku. W ramach tej fazy Magnolia Park powiększy się o powierzchnię handlową do 20 000 mkw.

W Magnolia Park oprócz Castoramy pojawią się również inni nowi najemcy. Swoje lokale otworzy tam wkrótce sklep obuwniczy Ecco (zajmie powierzchnię 97 mkw. na pierwszym piętrze galerii), salon odzieżowy Mohito (będzie miał 212 mkw. powierzchni na pierwszym piętrze) oraz biuro podróży Travel Planet (otworzy punkt o powierzchni 21,6 mkw. na parterze centrum).

REKLAMA
Autor: tm

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA