Pięciu nowych najemców w galerii Magnolia Parkfot. Kajtman

Pięciu nowych najemców w galerii Magnolia Park

Wrocław
REKLAMA
Design Optyk, Freddy, Tea&Tea, Trendy Opticians i Jean Louis David to nowi najemcy wrocławskiej galerii Magnolia Park. Łącznie sklepy tych sieci zajęły 425 mkw.
Freddy to pierwszy punkt stacjonarny tej marki w Polsce. W Magnolia Park swoją dolnośląską ekspansję rozpoczyna także Tea&Tea. Oprócz herbaty w sklepach tej sieci można kupić również kawę na wagę oraz akcesoria do parzenia i porcelanę. W Magnolia Park pojawiły się dwa nowe salony optyczne – Trendy Opticians oraz Design Optyk. Piątą nowym najemcą jest salon fryzjerski sieci Jean Louis David.
Magnolia Park to największe centrum handlowo-rozrywkowo-rekreacyjne na Dolnym Śląsku, zlokalizowane we Wrocławiu. Zostało otwarte 25 października 2007 roku, a w marcu 2015 r. zakończono jego rozbudowę.

Całkowita powierzchnia zajmowana przez centrum to 240 tys. mkw., a powierzchnia handlowa po rozbudowie wynosi blisko 100 tys. mkw. – co czyni Magnolię Park jednym z największych centrów handlowych w Polsce. Działa tu ponad 260 sklepów, punktów usługowych, kawiarni i restauracji. Klienci mają do dyspozycji 3,5 tys. miejsc parkingowych.

REKLAMA
Wśród wielu renomowanych polskich i międzynarodowych marek dostępnych dziś w Magnolia Park znajdują się m.in.: Aldo, Bershka, C&A, Decathlon, Denon, ECCO, Esprit, H&M, Home&You, InterSport, KappAhl, New Yorker, Oysho, Peek&Cloppenburg, Pierre Cardin, Promod, Pull&Bear, RESERVED, Saturn, Stradivarius, TK Maxx, TOUS, W. Kruk, Zara. Ofertę z sektora "zdrowie i uroda" reprezentują jednocześnie drogerie m.in. Super-Pharm i Rossmann, ale i Douglas, Sephora, Inglot czy Mac. Galeria wyznacza trendy – można tu znaleźć pierwsze na Dolnym Śląsku salony: Crocs, Decimas, LC Waikiki, The North Face, Samsung Brand Store czy Superdry. Oferta rozrywkowo-rekreacyjna obejmuje 7-salowe kino Helios, salę zabaw dla dzieci Labibu, największe na Dolnym Śląsku Centrum Tańca Champion Team i centrum Jatomi Fitness. Klienci mogą korzystać z hipermarketu budowlanego Castorama, sklepu Komfort i czynnego do północy hipermarketu Tesco. W galerii handlowej działa również Centrum Medyczne Magnolia Park – przychodnia zapewnia dostęp do lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej oraz specjalistów, m.in. stomatologa czy lekarza medycyny estetycznej.
Ofertę centrum uzupełnia 30 restauracji i kawiarni. Klienci mają do dyspozycji ponad 1600 miejsc w strefie restauracyjnej, z których blisko połowa znajduje się w lokalach z obsługą kelnerską.
Za zarządzanie Magnolia Park odpowiada Multi Poland Sp. z o.o. Multi Corporation to wiodący właściciel, zarządca oraz deweloper wysokiej jakości centrów handlowych w Europie oraz Turcji. Jest to dobrze dokapitalizowana pan-europejska platforma nieruchomości handlowych zorientowana na wzrost, a jej działalność koncentruje się na generowaniu, zarządzaniu i zwiększaniu trwałych dochodów z najmu. Obiekty Multi Corporation są też często katalizatorem wzrostu gospodarczego oraz odnowy społecznej w miastach i regionach, w których działają. Od powstania w 1982 roku firma brała udział w ponad 180 projektach oraz jest właścicielem lub zarządcą 60-ciu centrów handlowych. 
Multi Corporation działa w 12 krajach, w tym w Holandii, gdzie ma swoją siedzibę, a także w Belgii, Czechach, Niemczech, we Włoszech, w Polsce, Portugalii, Słowacji, Hiszpanii, na Ukrainie, w Wielkiej Brytanii i Turcji.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA