Ars Medica nowym najemcą w Legnicka Park Popowice

Ars Medica nowym najemcą w Legnicka Park Popowice

Wrocław
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Firma Ars Medica dołączyła do grona najemców w budynku biurowo-handlowym Legnicka Park Popowice we Wrocławiu. W transakcji pośredniczyła międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.
Ars Medica to popularna sieć aptek we Wrocławiu. Powierzchnia apteki w budynku Legnicka Park Popowice to ponad 160 mkw. Planowane otwarcie lokalu nastąpi w kwietniu br.
Sieć Aptek Ars Medica działa na lokalnym rynku od 2009 r., funkcjonujemy jako tanie apteki. Apteki Ars Medica to przede wszystkim wysoko wykwalifikowany personel, który w swojej codziennej pracy z pacjentem udziela fachowych porad i wyczerpujących informacji. Oferujemy klientom pełny asortyment leków, suplementów diety, dermokosmetyków, a także wykonujemy leki recepturowe, w tym leki jałowe oraz leki oczne. Dzięki kilku dostawom towaru w ciągu dnia, zapewniamy dostęp do wszystkich leków, w tym leków deficytowych i trudno dostępnych. Z dnia na dzień cieszymy się coraz większym zaufaniem naszych stałych oraz nowych pacjentów – mówi Dominika Wiosna, Koordynator aptek, Ars Medica.
REKLAMA
Ars Medica to czwarty najemca handlowy w tym budynku. Dotychczas swoje punkty handlowe i usługowe otworzyły takie firmy jak: BiZ Bank, biuro podróży Neckermann, Sklep Biegacza. Do wynajęcia zostały jeszcze trzy lokale o łącznej powierzchni ponad 550 mkw.
Legnicka Park Popowice to budynek biurowy z częścią handlową, położony w bardzo dobrej lokalizacji, na pograniczu strefy mieszkaniowej wielorodzinnej oraz usługowej we Wrocławiu, przy ul. Legnickiej 55. Po drugiej stronie ulicy, w odległości około 500 m od budynku, znajduje się Centrum Handlowe Magnolia Park. Lokalizację tę charakteryzuje bardzo dobry dojazd do centrum oraz pozostałych części miasta, a także do autostrady i lotniska. Budynek został oddany do użytku w 2008 roku. Oferuje około 8 600 mkw. powierzchni handlowej i biurowej, rozmieszczonej na pięciu kondygnacjach oraz 167 miejsc parkingowych.
Najemcy doceniają ciekawą bryłę architektoniczną i doskonałą lokalizację budynku Legnicka Park Popowice. Cieszymy się, że do grona najemców dołączyła Ars Medica, apteka tej sieci będzie doskonałym uzupełnieniem obecnej oferty handlowej – mówi Monika Sieradzan, Transaction Manager w firmie Cushman & Wakefield.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA