[Warszawa] Nowi najemcy w Eurocentrum Alfa oraz Eurocentrum Office Complexfot. Kajtman

[Warszawa] Nowi najemcy w Eurocentrum Alfa oraz Eurocentrum Office Complex

REKLAMA
Nowatorska koncepcja asset managementu i prestiżowa lokalizacja przyciągają kolejnych najemców do kompleksu biurowego Eurocentrum Office Complex. Sześć kolejnych firm podpisało umowy najmu z Grupą Capital Park. Są to: Dom Medica, Checkware, Polskie ePłatności, Boruta-Zachem, CQURE i SWECO Engineering.
Doskonała lokalizacja i wyjątkowy standard Eurocentrum Office Complex sprawiają, że warszawski kompleks wybierają przedsiębiorstwa z wielu zróżnicowanych branż. Swoje biura w obiekcie należącym do portfolio Grupy Capital Park otworzyły firmy: Checkware, operująca w branży eHealth, Polskie ePłatności, jeden z pięciu największych procesorów płatności kartowych na polskim rynku, Boruta-Zachem S.A., uznany producent środków chemicznych, CQURE, firma specjalizująca się w m.in. w bezpieczeństwie infrastruktury IT, aplikacjach biznesowych i konsultingu, SWECO Engineering, z branży architektoniczno-inżynieryjnej oraz Dom Medica, właściciel placówek lekarskich. 
Reasumując – sześć firm, które wybrało powierzchnie biurowe Grupy Capital Park, wynajęło łączenie ponad 815 mkw. powierzchni w budynku Eurocentrum Alfa przy Alejach Jerozolimskich 136 oraz blisko 500 mkw. w budynku Eurocentrum Office Complex przy Alejach Jerozolimskich 134. Dzięki temu komercjalizacja I fazy Eurocentrum wzrosła do poziomu 92,89 proc.
Cieszy nas, że tak wiele prestiżowych firm docenia nasze starania i wybiera nasze biura na swoje siedziby. Komercjalizacja na poziomie powyżej 90 procent jasno wskazuje na sukces naszej strategii. W 2017 roku będziemy dalej intensywnie pracować nad zapewnianiem naszym najemcom najwyższego standardu – mówi Kinga Nowakowska, członek zarządu Grupy Capital Park.
Eurocentrum Office Complex jest kluczową realizacją Grupy Capital Park – właściciela i zarządcy nieruchomości. Główną ideą przyświecającą projektowi było połączenie wysokiej klasy architektury z funkcjonalnością i ekologicznymi rozwiązaniami, potwierdzonymi certyfikatem LEED na poziomie Gold. Dzięki przeszklonym fasadom do wnętrz dociera dużo naturalnego światła, co podnosi komfort pracy i umożliwia oszczędzanie energii elektrycznej. System inteligentnego sterowania budynkiem dostosowuje wszystkie parametry, w tym temperaturę czy wymianę powietrza, do pory roku, kąta padania słońca, godziny i liczby pracowników w obiekcie. Dwupoziomowe wewnętrzne zielone atria dają poczucie przestrzeni i stanowią znakomite miejsce do relaksu. Dla najemców dużym atutem jest możliwość elastycznego zaaranżowania przestrzeni biura i dopasowania jej do wszelkich indywidualnych potrzeb.
W kompleksie realizowana jest autorska koncepcja kreatywnego asset managementu – Biuro Plus, która zapewnia pracownikom doskonałe warunki. Eurocentrum oferuje liczne nowatorskie rozwiązania, jak na przykład budżet partycypacyjny, który pozwala decydować najemcom o nowych udogodnieniach w ich otoczeniu. 
Pracownicy mogą załatwiać w Eurocentrum swoje codzienne sprawy, dzięki dostępowi do sklepu spożywczego, pralni, punktu poprawek krawieckich, bankomatu, apteki, fryzjera i drogerii, a także zaoszczędzić czas, korzystając z usług concierge. Dodatkową atrakcją jest fakt, że na dachu budynku znajduje się najwyżej położona w Polsce pasieka, z której miód można kupić w Eurocentrum.
Kompleks biurowy położony jest zaledwie 15 minut od centrum i charakteryzuje się doskonałym skomunikowaniem – można do niego dojechać za pomocą autobusów i kolei. Dodatkowo, Eurocentrum wspiera alternatywne metody transportu poprzez aplikację carpooling i udogodnienia dla rowerzystów.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Najnowsze artykuły

Pierwszy pociąg hybrydowy szykuje się do podróży po Dolnym Śląsku
Pierwszy z sześciu pociągów hybrydowych zamówionych przez Koleje Dolnośląskie dotarł do legnickiej b...
Pod Warszawą powstanie 60 market OBI w Polsce
W aglomeracji warszawskiej ruszyła budowa piątego marketu sieci OBI. Będzie to jednocześnie 60 sklep...
Francuski potentat z branży logistycznej GEFCO rozwija swoje dwa centra pod Wrocławiem
Kolejna wielka i znana międzynarodowa firma stawia na Aglomerację Wrocławską i inwestuje w rozwój. F...
W Krakowie trwa budowa nowej wielofunkcyjnej hali sportowej Akademii Górniczo-Hutniczej [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
W stolicy Małopolski, przy ul. Buszka trwa budowa nowej hali sportowej Akademii Górniczo-Hutniczej (...
Wrocław: Naprzeciwko Toru Wyścigów Konnych powstaje nowy obiekt hotelowy [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
We Wrocławiu przy ul. Zwycięskiej 3 na osiedlu Krzyki-Partynice, naprzeciwko Toru Wyścigów...
Hotel Reymont w Łodzi zmieni się w butikowy Aiden by Best Western [WIZUALIZACJE]
Hotel Reymont położony jest w centrum Łodzi, przy ul. Legionów 81, w pobliżu Manufaktury - jednej z...
Ericsson zwiększy zatrudnienie w swoich centrach badań i rozwoju w Krakowie i Łodzi
Szwedzki koncern Ericsson zwiększa zatrudnienie w swoich centrach badań i rozwoju w Polsce, które zn...
NOYEN rozbudowuje swoją fabrykę w Lublinie i zwiększa produkcję
W najbliższych dniach rozpocznie się rozbudowa infrastruktury firmy NOYEN znajdującej się w Lublinie...
Chiński gigant inwestuje pod Wrocławiem
Chiński gigant z branży EMS zainwestuje 100 mln zł w rozbudowę swojego zakładu produkcyjnego na ter...
Tunel w ciągu Południowej Obwodnicy Warszawy gotowy. Kiedy nim pojedziemy? [FILM]
Roboty budowlane na ursynowskim odcinku drogi ekspresowej S2 węzeł Puławska - węzeł Warszawa Wilanów...