Większa powierzchnia PSE w Eurocentrum Delta

Większa powierzchnia PSE w Eurocentrum Delta

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Polskie Sieci Elektroenergetyczne podpisały aneks do umowy najmu w budynku Delta Eurocentrum Office Complex. PSE zdecydowało się powiększyć wynajem o ponad 850 mkw. na potrzeby biurowe spółki z Grupy Kapitałowej– PSE Innowacje S.A. Eurocentrum należące do portfolio Grupy Capital Park jest największym ekologicznym biurowcem w stolicy.
W lipcu ubiegłego roku spółka Polskie Sieci Elektroenergetyczne podpisała umowę najmu na lokal o powierzchni 6 291 mkw. w budynku Delta Eurocentrum Office Complex z przeznaczeniem na relokację i optymalizację wynajmu powierzchni biurowej dla Spółek Grupy Kapitałowej PSE. W transakcji firmie PSE doradzała Grupa Rynku Nieruchomości EY, zaś doradcą po stronie inwestora i właściciela obiektu – Grupy Capital Park – była agencja Cushman & Wakefield. W związku z rozwojem GK, PSE od lipca br. zdecydowało się powiększyć znacznie swoją powierzchnię w biurowcu. W tym celu spółka PSE podpisała aneks do umowy najmu na dodatkowe 861 mkw. powierzchni w Delcie. Transakcja ta potwierdza, że budynek spełnia wymagania najemców poszukujących najlepszej powierzchni biurowej na warszawskim rynku nieruchomości.
Dla naszej firmy najważniejszym wyróżnieniem jest fakt, że najemcy zadowoleni są ze standardów oferowanych przez Eurocentrum Office Complex – mówi Kinga Nowakowska, dyrektor operacyjny Grupy Capital Park. – Szczególnie istotne jest jednak to, że decydują się oni na powiększanie swoich biur o dodatkowe powierzchnie, czego najlepszym przykładem jest właśnie ostatnio podpisany aneks z PSE.
REKLAMA
Eurocentrum Office Complex to biurowiec klasy A+, który łącznie na 15 kondygnacjach naziemnych i 3 podziemnych oferuje blisko 70 000 mkw. powierzchni najmu. Ponad 67 000 mkw. wolumenu powierzchni stanowi powierzchnia biurowa.
Część handlowa projektu, jako udogodnienie dla pracowników Eurocentrum zrealizowana w ramach wdrażania koncepcji Biuro Plus, obejmuje m.in.: restaurację, kawiarnię, sklep spożywczy, drogerię, salony pielęgnacji paznokci i fryzjerski, pralnię, gabinet fizjoterapii i myjnię. Do dyspozycji najemców jest również, po raz pierwszy w warszawskim biurowcu, usługa concierge’a, który pomaga najemcom np. przy okazji organizacji wyjazdów służbowych, przyjęcia rodzinnego, odbioru gości z lotniska, firmowej konferencji oraz opieki nad dziećmi.
Kompleks posiada również EuroCentrum Konferencyjne z czterema salami o łącznej powierzchni 240 mkw. mogące gościć jednorazowo imprezy na 200 osób.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA