Kolejny najemca wybrał Eurocentrum Office Complex

Kolejny najemca wybrał Eurocentrum Office Complex

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Warszawski Eurocentrum Office Complex przy Al. Jerozolimskich cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem najemców, do których grona dołączyła kolejna firma – Schulke Polska. Obiekt należący do Grupy Capital Park wynajęty jest już na poziomie 82 proc.
Firma Schulke Polska zdecydowała się otworzyć swoje biuro w budynku Delta, oddanym w marcu br. jako II faza Eurocentrum Office Complex. Nowe biuro Schulke Polska Sp. z o. o. rozpocznie działalność już w połowie października br. Nowy najemca zajmie lokal o powierzchni około 1100 mkw. Grupa Schulke to partner ze 125-letnim doświadczeniem w dziedzinie ochrony zdrowia ludzi przed kontaminacją i infekcjami, producent nowoczesnych produktów chemicznych i farmaceutycznych w szeroko pojętej dziedzinie higieny. Głównym obszarem działalności Schulke Polska jest profilaktyka zakażeń szpitalnych, w tym dystrybucja preparatów dezynfekcyjno-myjących i antyseptycznych.
REKLAMA
Eurocentrum Office Complex certyfikowany w systemie CS LEED na poziomie Gold jest jednym z największych ekologicznych biurowców w stolicy, oferującym też największą powierzchnię biura na jednym piętrze – blisko 4000 mkw. Rozwiązania, takie jak choćby zielone dachy i atria, inteligentne oświetlenie posiadające czujniki ruchu czy wodooszczędna armatura łazienkowa powodują realny spadek kosztów eksploatacji. Eurocentrum Office Complex zużywa 25 proc. mniej prądu i 60 proc. mniej wody. Obiekt jest flagową realizacją Grupy Capital Park, oferującą szeroki wachlarz usług „convenience” w biurowcu – sklep spożywczy, pralnię, fryzjera, aptekę, drogerię, salon SPA, fizjoterapeutę oraz zróżnicowaną ofertę gastronomiczną. Dodatkowym atutem jest usługa concierge dedykowana nie tylko firmom, ale wszystkim pracownikom biurowca. Kompleks posiada również EuroCentrum Konferencyjne z czterema salami o łącznej powierzchni 240 mkw. mogące gościć jednorazowo imprezy na 200 osób.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA