Firma finansowa otwiera biuro w Eurocentrum Office Complexfot. Kajtman

Firma finansowa otwiera biuro w Eurocentrum Office Complex

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Ekologiczny biurowiec Eurocentrum Office Complex należący do Grupy Capital Park zyskał nowego najemcę. Do budynku przy Alejach Jerozolimskich wprowadzi się firma Bibby Financial Services. Spółka zajmująca się faktoringiem czyli usługą finansową poprawiającą płynność finansową przedsiębiorstw zajmie powierzchnię 1 270 mkw. Tym samym poziom komercjalizacji Eurocentrum w pierwszej fazie osiągnął ponad 82 proc.
Nowy najemca Eurocentrum, Bibby Financial Services, swoje biuro zlokalizuje na +8 piętrze budynku Beta. Obecnie trwają prace aranżacyjne biura, przeprowadzka firmy zaplanowana jest na początek listopada tego roku.
REKLAMA
Eurocentrum Office Complex to blisko 70 000 mkw. nowoczesnej powierzchni najmu, która została zaprojektowana z myślą o użytkownikach, ich komforcie i wygodzie. Najemcy i pracownicy Eurocentrum w przerwie i po zakończeniu pracy mogą bez wychodzenia z biurowca załatwić wiele codziennych spraw, zrobić zakupy czy skorzystać z pralni, usług fryzjera, kosmetyczki oraz krawca. W budynku dostępne są także usługi medyczne, w tym neurochirurg i ortopeda. Dodatkowo użytkownicy mają do dyspozycji zielone strefy relaksu – miejsca, w których można odpocząć i zregenerować siły. Eurocentrum to obecnie jeden z największych warszawskich ekologicznych biurowców regularnie angażujący się w akcje na rzecz ochrony przyrody. Przyłączył się m.in. do inicjatywy „Zrzucamy zbędne kilowaty”, w której udało się zebrać ponad 10 tysięcy elektroodpadów, a dochód z ich utylizacji został przekazany Świetlicy Wychowawczo-Terapeutycznej „Smurfy” w Piszu. Na dachu biurowca powstała też najwyżej położona pasieka w stolicy. Po dwóch miesiącach zebrano efekt pracy pszczół – 100 kg pysznego wielokwiatowego miodu.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA