Eurocentrum Office Complex z kompleksem sal konferencyjnych

Eurocentrum Office Complex z kompleksem sal konferencyjnych

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Na początku maja br. w Eurocentrum Office Complex rozpoczęło działalność centrum sal szkoleniowo-konferencyjnych.

 

EuroCentrum Konferencyjne to zespół nowoczesnych sal szkoleniowo-konferencyjnych o powierzchniach od 30 do 183 mkw. Ich szczególną zaletą organizacyjną jest lokalizacja – przy głównych osiach komunikacyjnych miasta w pobliżu placu Zawiszy i dworca Warszawa Zachodnia. Nie bez znaczenia jest również wysoki standard wykończenia oraz niezbędne zaplecze techniczne 4 sal umożliwiające wykorzystanie podczas spotkań najnowocześniejszych technik prezentacyjnych.

 

Słońce, Ziemia, Woda i Wiatr – nazwane od czterech żywiołów pomieszczenia mogą zostać dowolnie zaaranżowane, zależnie od potrzeb organizatorów spotkań. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, w postaci przesuwnych ścian, jednorazowo można zgromadzić nawet 200 osób.

 

Sale są klimatyzowane i wyposażone w nowoczesny sprzęt, taki jak: rzutniki, ekrany (w tym telewizory dotykowe), flipchart’y, mikrofony i profesjonalne nagłośnienie. Do dyspozycji gości jest szatnia, a na życzenie istnieje możliwość zamówienie serwisu kawowego z poczęstunkiem. Przy dłuższych spotkaniach w porze lunchu można skorzystać z Bistro lub zamówić własny catering. Dodatkowo cały kompleks objęty jest zasięgiem bezprzewodowego Internetu.

REKLAMA

 

Z sal szkoleniowo-konferencyjnych mogą korzystać nie tylko firmy wynajmujące biura w obiekcie Eurocentrum Office Complex, ale także wszyscy chętni klienci zewnętrzni. Każde z pomieszczeń z pewnością sprosta nawet najbardziej wymagającym klientom biznesowym.

 

Eurocentrum Office Complex jest flagową inwestycją Capital Park realizowaną w oparciu o strategię „Biuro Plus” zakładającą tworzenie najwyższej jakości biur, uzupełnionych o wachlarz usług dedykowanych najemcom. „Biuro Plus” jest kompleksową odpowiedzią na zmieniające się potrzeby firm – najemców powierzchni biurowych.

 

Eurocentrum Office Complex po ukończeniu realizacji drugiej fazy inwestycji będzie jednym z największych ekologicznych biurowców w Warszawie, który zaoferuje 69 578 mkw. powierzchni najmu, w tym 67 005 mkw. powierzchni biurowej. W czerwcu 2014 r. Grupa Capital Park oddała do użytku, w ramach pierwszej fazy inwestycji, dwa budynki – Beta i Gamma, o łącznej powierzchni 42 337 mkw. Druga faza realizacji projektu obejmie piętnastokondygnacyjny budynek Delta o powierzchni najmu 27 241 mkw. Eurocentrum Office Complex powstaje w oparciu o zasady zrównoważonego budownictwa potwierdzone precertyfikatem LEED CS Gold, co jest gwarancją dbałości o środowisko naturalne oraz komfort pracy przyszłych użytkowników.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA