[Warszawa] Eurocentrum Office Complex świętuje trzecie urodzinyźródło: Materiały inwestora

[Warszawa] Eurocentrum Office Complex świętuje trzecie urodziny

REKLAMA
Eurocentrum Office Complex – największy ekologiczny warszawski biurowiec z certyfikatem LEED CS Platinum obchodzi w już trzecie urodziny. Ostatni rok był dla inwestycji należącej do Grupy Capital Park pełen sukcesów. Dzięki nowatorskiej i wciąż rozwijanej koncepcji "Biuro Plus" kilkanaście wiodących w swoich branżach firm zdecydowało się na wynajęcie powierzchni biurowej w kompleksie Eurocentrum.
Eurocentrum Office Complex miało wiele powodów do świętowania niezwykle udanego roku. W ostatnich 12 miesiącach właściciel i zarządca kompleksu Grupa Capital Park podpisał wiele znaczących umów. Do grona najemców dołączyły m.in.: firmy Coty, Merlin Group SA, Bibby Financial Services, Tuatara Sp. z o.o., LiuGong Dressta Machinery, Dom Medica, Checkware, Polskie ePłatności, Boruta-Zachem, CQURE czy SWECO Engineering. Spółka Sage Polska niemal podwoiła zajmowaną do tej pory powierzchnię. Na powiększenie swojego biura zdecydował się też Randstad. Z kolei umowę na przedłużenie najmu w budynku Alfa podpisała m.in. firma Indra Sistemas Polska. 
Na niesłabnące zainteresowanie najemców kompleksem Grupy Capital Park wpływa przede wszystkim wciąż udoskonalana autorska koncepcja "Biuro Plus". Eurocentrum Office Complex od samego początku wprowadzało pionierskie rozwiązania w zakresie zarządzania, które zakładają, że biuro to więcej niż tylko miejsce pracy. Najemcy mają do dyspozycji estetyczną i przyjazną przestrzeń pełną zieleni, zaprojektowaną z myślą o środowisku. Obiekt oferuje szeroki wachlarz usług dostępnych na miejscu, dzięki czemu można załatwić tu także codzienne sprawy. Dodatkowo czas spędzony w pracy uprzyjemniają cykliczne wydarzenia kulturalne i sportowe. Jedną z takich sportowych inicjatyw jest Bike to Eurocentrum – wakacyjna akcja mająca zachęcić do dojazdu do pracy na dwóch kółkach. Po sukcesie dwóch poprzednich edycji, również w 2017 roku pracownicy licznie uczestniczyli w letnim wyzwaniu, konkurując o atrakcyjne nagrody i pokonując łącznie prawie 12,5 tys. kilometrów. 
Z okazji trzecich urodzin warszawski kompleks Eurocentrum przygotował wiele niespodzianek dla pracowników mieszczących się tam biur. Wszystkim chętnym rozdawano słodkie przekąski, w Bistro przygotowano specjalne urodzinowe menu oraz częstowano gorącymi napojami. Nie zabrakło też konkursów z nagrodami od firmy Unilever.
Każdego roku pracownicy biur mogą wziąć udział w projekcie budżetu partycypacyjnego. W ramach akcji każdy z najemców może zgłosić po trzy pomysły związane z ulepszeniem biurowca, które chciałby, żeby zrealizował zarządca. Pomysły mogą być dowolne, pod warunkiem, że można je wykonać w trzy miesiące i kosztują do 5 000 euro. W 2015 roku pracownicy wybrali dodatkową zieleń. Otoczenie wokół Eurocentrum zostało wzbogacone donicami z drzewami, krzewami i kwiatami. Rok później zwycięzców było dwóch – zainstalowano automatyczny defibrylator oraz punkt wymiany książek "Drugie życie książki". W tym roku pracownicy zdecydowali się na Strefę Chilloutu z piłkarzykami i szachami na zewnątrz budynku.
"Biuro Plus" wyznacza także nowy standard na rynku biurowym oferując wyjątkowe udogodnienia, m.in.: usługę concierge, carpooling, czyli wspólny dojazd do biura pracowników czy możliwość korzystania z wielu sklepów, restauracji, jak również gabinetu masażu, klubu fitness oraz salonu fryzjerskiego. 
Eurocentrum Office Complex to jeden z największych budynków ekologicznych w Warszawie. Na 15 kondygnacjach nadziemnych i 3 podziemnych znajduje się 65 800 mkw. powierzchni najmu, z czego ponad 63 800 mkw. to powierzchnia biurowa, a 2000 mkw. to powierzchnia handlowo-usługowa.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Najnowsze artykuły

Piętrowiec Domaniewska 24 wznosi się na warszawskim Mokotowie
Matexi Polska z nowym projektem deweloperskim na warszawskim Mokotowie. Przy ul. Domaniewskiej powst...
W 2022 roku w centrum Wrocławia ruszy budowa dużego kompleksu biurowego
Działająca od kilkunastu lat stacja paliw BP przy ul. Swobodnej we Wrocławiu, działająca tuż obok bi...
Nakielska – Nowoczesne i eleganckie apartamenty w centrum Warszawy od PROFIT Development [FILM]
W zielonej części Woli, w sąsiedztwie czterech parków, PROFIT Development realizuje nową inwestycję...
Trwa przebudowa stacji towarowej Katowice Szopienice Północne [ZDJĘCIA]
Efektywne wykorzystanie przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. środków unijnych m.in. z Programu Oper...
W wakacje 2022 roku zatankujesz przy drodze S3 pomiędzy Lubinem a Polkowicami
Rozpoczęły się prace przygotowawcze do budowy stacji paliw na Miejscach Obsługi Podróżnych (MOP) Lub...
Wzgórze Partyzantów gotowe do I etapu remontu. Miasto czeka na rządową promesę [FILM + ZDJĘCIA]
Jest już gotowa dokumentacja projektowa rewaloryzacji części Bastionu Sakwowego (Wzgórza Partyzantów...
Rząd zwiększy dotację do budowy trasy autobusowo-tramwajowej na Nowy Dwór
Bardzo dobre informacje dla Wrocławia. Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej zadecydowało o z...
Polska firma z branży technologicznej otwiera swoje biuro w Gdyni
Będą nowe miejsca pracy w Gdyni. Polska firma technologiczna Future Processing, z główną siedzibą w...
Trei Real Estate otworzył park handlowy w Chorzowie
Trei Real Estate Poland otworzył park handlowy przy ul. Szpitalnej w Chorzowie. W obiekcie o powierz...
Osiedle Via Flora powstanie na gdańskim Chełmie
Via Flora, nowa propozycja Develii w Gdańsku, powstanie przy ul. Ptasiej, w obrębie zielonej i spoko...