REKLAMA

Grupa Capital Park

Artykuły o Grupa Capital Park

Flagowe inwestycje Capital Park przechodzą na zieloną energię
Grupa Capital Park rozpoczęła proces zasilania swoich inwestycji wyłącznie z energii pochodzącej z odnawialnych źródeł. Od 1 stycznia 2024 roku Fabryka Norblina, Royal Wilanów oraz dwa street malle Vis à Vis korzystają w 100% z zielonej energii. Łączna powierzchnia wszystkich projektów, które są zasilane z OZE wynosi ponad 110.000 mkw. Dostawcą energii jest Enefit, a w procesie jej zakupu firmie Capital Park doradzał zespół Westbridge Advisory.
Największa strefa gastronomiczna w Polsce – Fabryka Norblina, wzbogaciła się o trzy nowe koncepty
Największa strefa gastronomiczna w Polsce – Fabryka Norblina w Warszawie, wzbogaciła się o trzy nowe koncepty: Bibi’s, the Bakery oraz Wine First. Nowo otwarte lokale zajęły ostatnie wolne powierzchnie w budynku Verit zlokalizowanym przy głównej uliczce kompleksu im. Ludwika Norblina.
Grupa Capital Park otrzymała pozwolenie na modernizację XIX-wiecznej zabytkowej kamienicy w centrum Szczecina
Grupa Capital Park otrzymała pozwolenie na modernizację XIX-wiecznej zabytkowej kamienicy w centrum Szczecina. Zaniedbany pustostan stanie się – zgodnie ze swoim pierwotnym przeznaczeniem – prestiżowym budynkiem mieszkalnym z 62 wysokiej klasy apartamentami projektu biura architektonicznego Dedeco.
Kompleks biurowo-handlowo-usługowy Royal Wilanów zostanie sprzedany
Grupa Capital Park planuje sprzedaż warszawskiego projektu biurowo-handlowo-usługowego Royal Wilanów – jednej z najbardziej rozpoznawalnych nieruchomości na osiedlu Wilanów. Firma przygotowuje się też do nowych inwestycji w Gdańsku i Katowicach.
Fabryka Norblina w Warszawie coraz bardziej zielona i ekologiczna
Należący do Grupy Capital Park warszawski wielofunkcyjny kompleks – Fabryka Norblina – uzyskał finalne certyfikaty BREEAM, zarówno dla części biurowej, jak i części retailowej. Dodatkowo, w kompleksie pojawiła się instalacja fotowoltaiczna, a zarządzający nie ustają w staraniach, by sukcesywnie obniżać ślad węglowy nieruchomości, na przykład poprzez wprowadzenie zamkniętego obiegu plastiku.
Fabryka Norblina z nowym, wyjątkowym konceptem MOXO
Długo wyczekiwane otwarcie restauracji i klubu muzycznego MOXO za nami. Wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy powstało w niezwykłych wnętrzach zrewitalizowanej XIX-wiecznej Hali Odlewni Fabryki Norblina. Na gości przez 7 dni w tygodniu czeka tu wyjątkowe menu i muzyka na żywo. Filozofia Nikkei przeniknęła stare mury dawnej fabryki tworząc miejsce jakiego w stolicy jeszcze nie było.
Na warszawskiej Woli otwarte zostanie pierwsze w Polsce Centrum Mądrej Zabawy
W sobotę, 15 października, na mapę edukacyjnych atrakcji dla dzieci, powróci Smart Kids Planet. Pierwsze w Polsce, Centrum Mądrej Zabawy, zostanie otwarte w nowej lokalizacji – Fabryce Norblina. Po wielu miesiącach do Warszawy powrócą innowacyjne i interaktywne atrakcje dla dzieci do 10. roku życia.
Fabryka Norblina z nowym konceptem MOXO, będącym połączeniem restauracji i klubu muzycznego [WIZUALIZACJE]
Fabryka Norblina jeszcze w tym roku powita w swoich przestrzeniach kolejny wyjątkowy koncept będący połączeniem restauracji i klubu muzycznego. Pojawi się on w jednym z historycznych budynków dawnych zakładów Norblin, Bracia Buch i T. Werner, XIX-wiecznej Hali Odlewni. MOXO, którego twórcami są Tomik Grewiński i Bertrand Jasiński z Amvox International zajmie w Fabryce Norblina 1200 mkw. powierzchni. Autorem aranżacji wnętrz jest biuro projektowe PRC Design. MOXO otworzy swoje podwoje dla gości w IV kwartale 2022 roku. Trwa właśnie konkurs na szefa kuchni lokalu.
Grupa Capital Park zrealizuje dużą inwestycję na Polskim Haku w Gdańsku [WIZUALIZACJE]
Grupa Capital Park zawarła finalną umowę zakupu dwóch działek w Gdańsku o łącznej powierzchni 1,3 hektara na Polskim Haku. To jedna z najbardziej prestiżowych obecnie lokalizacji w sercu Trójmiasta, na cyplu, w malowniczym otoczeniu ujścia Motławy do Martwej Wisły. Planowany projekt to zabudowa mieszkaniowa, która zostanie wzbogacona o funkcje handlowo-usługowe. Autorem zwycięskiej koncepcji architektonicznej konkursu na zagospodarowanie terenu jest pracownia JEMS Architekci.
Allegro powiększa swoje biura w Fabryce Norblina. Powierzchnia biurowa w całości wynajęta
Największy najemca Fabryki Norblina – grupa Allegro – zdecydował się powiększyć swoją dotychczasową...
REKLAMA