Diversey w Eurocentrum Office Complex

Diversey w Eurocentrum Office Complex

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Z końcem roku do Eurocentrum Office Complex wprowadzi się Diversey Polska. Nowy najemca zajmie blisko 960 mkw. powierzchni na 9 piętrze budynku Beta.
Firma Diversey, należąca do grupy Sealed Air Corporation, to jeden z liderów dostarczających profesjonalne rozwiązania w zakresie czystości i higieny w wielu  branżach komercyjnych. Diversey Polska zajmie blisko 960 mkw. na 9 piętrze budynku Beta, do którego wprowadzi się jeszcze pod koniec tego roku.
Tylko w ostatnim czasie do grona najemców Eurocentrum Office Complex dołączyły m.in. firmy: Natura Sp. z o.o., Polskie Sieci Elektroenergetyczne i Comarch.
REKLAMA
Eurocentrum Office Complex jest flagową inwestycją Capital Park realizowaną w oparciu o strategię „Biuro Plus” zakładającą tworzenie najwyższej jakości biur, uzupełnionych o wachlarz usług dedykowanych najemcom. „Biuro Plus” jest kompleksową odpowiedzią na zmieniające się potrzeby firm – najemców powierzchni biurowych. Do ich dyspozycji jest m.in. profesjonalny concierge, kawiarnia i bistro, salony: fryzjerski i pielęgnacji paznokci, gabinet fizjoterapii, apteka, pralnia, drogeria i sklep spożywczy.
Eurocentrum Office Complex po ukończeniu realizacji drugiej fazy inwestycji będzie jednym z największych ekologicznych biurowców w Warszawie, który docelowo zaoferuje 69 578 mkw. powierzchni najmu, w tym 67 005 mkw. powierzchni biurowej. Eurocentrum Office Complex powstaje w oparciu o zasady zrównoważonego budownictwa potwierdzone precertyfikatem LEED CS Gold, co jest gwarancją dbałości o środowisko naturalne oraz komfort pracy przyszłych użytkowników.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA