Eurocentrum Office Complex nadal zachęca do wynajmufot. Kajtman

Eurocentrum Office Complex nadal zachęca do wynajmu

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Dobra passa Eurocentrum Office Complex wciąż trwa. Warszawski kompleks biurowy cieszy się niesłabnącą popularnością wśród najemców. Dowodem tego jest fakt, że aż dziewięć firm w ostatnim półroczu zdecydowało się podpisać nowe albo przedłużyć obowiązujące umowy i powiększyć swoją powierzchnię najmu w biurowcu Grupy Capital Park. Łącznie zakontraktowano ponad 7 300 mkw.
Nowatorska koncepcja "Biuro Plus" Grupy Capital Park, oferująca komfortową i przyjazną przestrzeń pracy blisko centrum miasta sprawia, że Eurocentrum Office Complex, zdobywa kolejne umowy. W ostatnim półroczu zarządca podpisał aż sześć umów najmu. Z kolei dotychczasowi zadowoleni najemcy przedłużają okres najmu i powiększają swoje biura. "Biuro Plus" wyznacza bowiem nowy standard na rynku biurowym oferując wyjątkowe udogodnienia, m.in.: usługę concierge czy możliwość korzystania z wielu sklepów, restauracji, jak również gabinetu masażu, klubu fitness oraz salonu fryzjerskiego.  
Randstad, jeden z największych międzynarodowych dostawców usług HR, zdecydował się powiększyć swoją dotychczasową powierzchnię najmu i przedłużyć okres obowiązywania umowy na przestrzeń w budynku Gamma na kolejne kilka lat. 
Z kolei LiuGong Dressta Machinery, producent ciężkiego sprzętu budowlanego, podpisał umowę na wynajem w budynku Beta. Firma będzie zajmować biuro w budynku przy Alejach Jerozolimskich 134 przez najbliższe sześć lat.
Także Coty, jedna z największych na świcie firm kosmetycznych, zdecydowała się ulokować swoje biuro w prestiżowym warszawskim biurowcu. Coty wynajmuje powierzchnię na szóstym piętrze budynków Beta i Gamma. Dzięki temu poziom komercjalizacji w obu budynkach przekroczył 90 proc. 
Sage Polska, dostawca rozwiązań informatycznych wspomagających zarządzanie małymi i średnimi przedsiębiorstwami, specjalizujący się w oprogramowaniu finansowo-księgowym i kadrowo-płacowym, zdecydował się niemal podwoić zajmowaną do tej pory powierzchnię w Eurocentrum Office Complex. Docelowo firma będzie zajmować 3900 mkw. na 4 kondygnacjach w budynku Delta. Komercjalizacja tej najnowszej części kompleksu wynosi ponad 61 proc.
REKLAMA
Również budynek Alfa cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Od początku tego roku jeden z obecnych najemców w budynku powiększył swoją powierzchnię o ponad 1 000 mkw.
Z kolei na przedłużenie najmu powierzchni w budynku Alfa zdecydowała się firma Indra Sistemas Polska, a już 28 sierpnia do tego samego budynku wprowadzi się Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji. Zajmie ona ostatnią powierzchnię na dziewiątym piętrze. W związku z podpisaniem nowych umów poziom komercjalizacji Alfy wynosi 77,31 proc.
Drugie półrocze już zapowiada się bardzo dobrze – została podpisana pięcioletnia umowa najmu w budynku Beta. Merlin Group SA, właściciel sklepów internetowych, obejmie 1 120 mkw. powierzchni na siódmym piętrze. Firma wprowadzi się na początku grudnia 2017 r. W związku z tym poziom komercjalizacji I fazy Eurocentrum Office Complex wzrośnie do 93 proc.
Eurocentrum Office Complex to jeden z największych budynków ekologicznych w Warszawie. Na 15 kondygnacjach nadziemnych i 3 podziemnych znajduje się 65 800 mkw. powierzchni najmu, z czego ponad 63 800 mkw. to powierzchnia biurowa, a 2000 mkw. to powierzchnia handlowo-usługowa.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA