Eurocentrum Office Complex – największy ekologiczny kompleks biurowy w Warszawie już otwarty

Eurocentrum Office Complex – największy ekologiczny kompleks biurowy w Warszawie już otwarty

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Biurowiec klasy A+ z pre-certyfikatem LEED CS Gold, Eurocentrum Office Complex należący do Grupy Capital Park, otrzymał pod koniec lutego br. pozwolenie na użytkowanie kolejnej części obiektu – budynku Delta. W tym tygodniu na powierzchnię 6 291 mkw. wprowadza się pierwszy najemca – Polskie Sieci Elektroenergetyczne.
Blisko 70 000 mkw. powierzchni najmu na 15 piętrach i największa na jednym poziomie powierzchnia biurowa w Warszawie sięgająca niemal 4 000 mkw. to kilka głównych liczb opisujących Eurocentrum Office Complex, które jednak nie oddają w pełni wyjątkowości tego obiektu. Zielone strefy relaksu, pufy i leżaki oraz bardzo długa lista usług – od sklepu spożywczego przez aptekę, drogerię, fryzjera, poprawki krawieckie, salon manicure aż po bogatą ofertę gastronomiczną, składającą się z kilku lokali o zróżnicowanej kuchni – to jeszcze nie wszystkie atuty tego projektu. Eurocentrum oferuje również usługi specjalistyczne, takie jak salon z profesjonalnymi rehabilitantami czy usługę concierge’a, który pomoże pracownikom w załatwieniu zarówno spraw firmowych, jak i prywatnych. Kompleks posiada również EuroCentrum Konferencyjne z czterema salami o łącznej powierzchni 240 mkw. mogące gościć jednorazowo imprezy na 200 osób.
REKLAMA
Niewielu jest deweloperów na rynku, którzy oprócz wybudowania obiektu zajmują się również jego zarządzaniem – mówi Kinga Nowakowska, dyrektor operacyjny Grupy Capital Park. – Naszą przewagą jest wysoka jakość oferowanej powierzchni, uzupełniana przez usługi potrzebne na co dzień pracownikom biur. Mamy sygnały, że dzięki temu czują się u nas komfortowo i identyfikują się z obiektem, co korzystnie przekłada się również na wyniki ich pracy. Zachęcamy naszych najemców do nawiązywania relacji i wspólnych podroży do pracy poprzez platformę carpoolingu oraz do aktywności fizycznej, a także do korzystania z rowerów. Gwarantujemy zamykane boksy na rowery, prysznice i stację Veturilo tuż przed budynkiem. Angażujemy również naszych najemców w wybór oferty i rozwiązań najbardziej przez nich pożądanych, które mogą zgłaszać w ramach budżetu partycypacyjnego – uzupełnia Nowakowska.
Satysfakcję ze współpracy z Grupą Capital Park potwierdzają wyniki ankiet regularnie przeprowadzanych wśród najemców. Wyjątkowość projektu docenili już obecni tu najemcy biurowi: Imtech Polska, Unilever, Tebodin, Qumak, CEPD Management, Randstad Polska, Mota Engil Central Europe SA, Fresenius Kabi Polska Sp. z o. o., Chiesi Poland Sp. z o. o., Dom Maklerski Michael Strom i spółka Commarch SA.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA