Rusza budowa obiektu mieszkalno-biznesowego na Popowicach

Rusza budowa obiektu mieszkalno-biznesowego na Popowicach

Wrocław
REKLAMA

Na działkę przy skrzyżowaniu Legnickiej z Rysią wjechał ciężki sprzęt. Ruszyły prace przygotowawcze pod budowę Legnicka Street, czyli obiektu, w którym znajdzie się miejsce i na mieszkania, i na biura, i na lokale usługowe. Budynek ma być gotowy pod koniec przyszłego roku.

 

Inwestor, firma Popowice Development, poinformował o rozpoczęciu prac porządkowo - przygotowawczych na terenie przewidzianym pod budowę I etapu inwestycji Legnicka Street. O tym projekcie pisaliśmy w kwietniu.

W budynku przy skrzyżowaniu ul. Legnickiej z Rysią znajdą się mieszkania, biura, lokale usługowe i apartamenty, a na najwyższej kondygnacji ulokowany zostanie prawie trzystumetrowy penthouse. Budynek będzie miał siedem kondygnacji od strony ul. Legnickiej i osiem kondygnacji w pozostałej części.

REKLAMA

Parter przeznaczony zostanie na lokale handlowe, pierwsze piętro na biura, a pozostałe kondygnacje na mieszkania. W Legnicka Street znajdzie się w sumie 3177 m2 powierzchni biurowych, a także 1670 m2 lokali handlowo-usługowych.

Mieszkania będą miały od 18 do 109 m2 powierzchni, natomiast od strony ulicy Legnickiej, ponad lokalami usługowymi i biurowymi usytuowane zostaną apartamenty o powierzchni od 42 do 150 m2 i wysokości 3,2 metra. A na najwyższej kondygnacji budynku znajdzie się penthouse o powierzchni 275 m2.

Budynek wyposażony będzie w podziemny parking, uwzględniający aż 210 miejsc postojowych oraz 50 miejsc postojowych na ziemnych. Legnicka Street ma być gotowy pod koniec 2013 r.

Autor: tm

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA