Przy Arsenale. Nowy budynek w kompleksie przy placu Jana Pawła II

Przy Arsenale. Nowy budynek w kompleksie przy placu Jana Pawła II

Wrocław
Tomasz  Matejuk
Tomasz Matejuk
REKLAMA
Przy Arsenale to kolejny budynek, który powstanie w ramach Bulwaru Staromiejskiego na terenie dawnego szpitala przy placu Jana Pawła II. Znajdzie się w nim ponad 120 mieszkań, a także lokale usługowe i podziemny garaż.
REKLAMA
O planach budowy nowego obiektu mieszkalno-usługowego w ramach Bulwaru Staromiejskiego donosiliśmy już w zeszłym tygodniu.
Teraz inwestycja Przy Arsenale właśnie trafiła do sprzedaży. Ceny zaczynają się od 11 200 złotych za metr kwadratowy, a zakończenie budowy zaplanowano na trzeci kwartał 2018 roku.

– Na miejscu dotychczasowego, przeznaczonego do rozbiórki budynku planowana jest budowa nowoczesnego 7-kondygnacyjnego apartamentowca. Projekt przewiduje takie udogodnienia jak parking podziemny czy obszerne tarasy. Dzięki zorientowaniu obiektu na osi północny wschód – południowy zachód z okien rozciąga się widok na fosę miejską oraz park z nowo projektowaną Ławką Wrocławską o długości 120 m, natomiast z drugiej strony na przytulną uliczkę Starego Miasta – Wszystkich Świętych – wyliczają przedstawiciele i2 Development.

W ramach inwestycji zaplanowano 123 lokale mieszkalne – od kawalerek po mieszkania czteropokojowe o powierzchni od 24 do 79 mkw. W budynku przewidziano również 8 lokali usługowych, a także garaż podziemny ze 147 miejscami postojowymi.

– Wysokiej jakości kamień zdobiący elewację od strony północnej oraz klinkier od strony południowej podkreślą nowoczesny charakter obiektu połączony z ponadczasową, klasyczną elegancją, która idealnie wpisuje się w klimat Bulwaru Staromiejskiego i Starego Miasta – zachwala deweloper.

Przedstawiciele i2 Development dodają, że rangi budynkowi doda również projektowany obok Plac Przy Arsenale oraz podcień, przez który będzie prowadzić główny ciąg pieszy łączący ul. Wszystkich Świętych z parkiem.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA