Wrocław: I2 Development rusza z inwestycją na Grabiszynie. Tak będą wyglądać Ogrody Grabiszyńskie źródło: mat. inwestora/i2 Development

Wrocław: I2 Development rusza z inwestycją na Grabiszynie. Tak będą wyglądać Ogrody Grabiszyńskie

WIZUALIZACJE
Tomasz  Matejuk
Tomasz Matejuk
REKLAMA
Prawie 100 mieszkań wybuduje przy skrzyżowaniu alei Hallera i ulicy Grabiszyńskiej wrocławska firma i2 Development. Lokale właśnie trafiły do sprzedaży.
I2 Development ruszyło już ze swoją nową inwestycją mieszkaniową – Ogrody Grabiszyńskie.
REKLAMA
Projekt zakłada utworzenie 7-kondygnacyjnego budynku z garażem podziemnym, w którym znajdować się będzie 87 funkcjonalnych lokali mieszkalnych o powierzchni od 42 do 113 metrów kwadratowych oraz 2 lokale użytkowe w parterze – zapowiada na swojej stronie internetowej deweloper.
Inwestycja powstanie przy skrzyżowaniu ulicy Grabiszyńskiej i alei Hallera.

Nowoczesna architektura budynku nada inwestycji ponadczasowej elegancji. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów budowlanych i wykończeniowych oraz nowoczesnych technologii instalacyjnych wpłynie na wysoki komfort użytkowania zarówno przestrzeni mieszkalnej, jak również części wspólnych – podkreśla inwestor.
– Na nieruchomości planowana jest budowa dwóch budynków mieszkalno-usługowych zawierających łącznie około 400 jednostek przeznaczonych do sprzedaży – informował deweloper w raporcie giełdowym.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA