Unisono otwiera pierwszy salon w Opolu w CH Karolinka

Unisono otwiera pierwszy salon w Opolu w CH Karolinka

Opole
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Do grona najemców CH Karolinka dołączyła damska marka odzieżowa Unisono. Otwarcie jej pierwszego sklepu w Opolu zaplanowano na 7 lutego. Lokal Unisono zajmie w Karolince prawie 75 mkw. powierzchni handlowej.


Odzież dla kobiet marki Unisono jest projektowana i szyta we Włoszech. Krótkie serie i częste dostawy stwarzają możliwość komponowania ciekawych połączeń i zapewniają różnorodną kolekcję. Unisono to także bogata oferta dodatków, takich jak szale, rękawiczki, torebki, paski, oraz biżuteria.


Marka Unisono jest obecna na rynku od 2008 roku i posiada ponad 30 sklepów w największych galeriach handlowych i centrach outletowych na terenie całej Polski. Właścicielem Unisono jest firma I.O.Venezia sp.j., do której należą również salony marki Venezia.

REKLAMA


---

CH Karolinka to największy kompleks handlowy w regionie Opola, dogodnie położony przy ulicy Wrocławskiej i obejmujący galerię oraz park handlowy o łącznej powierzchni 70 000 mkw. Całość mieści blisko 120 salonów najpopularniejszych marek polskich i międzynarodowych, w tym sklepy z odzieżą, obuwiem i akcesoriami, artykułami dziecięcymi, sportowymi, RTV i AGD oraz wyposażeniem domu i materiałami budowlanymi. W CH Karolinka znajduje się również hipermarket Auchan, liczne punkty usługowe oraz strefa gastronomiczna. Otwarte w 2008 roku centrum dysponuje parkingiem mieszczącym 2 600 samochodów.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA