Ponad połowa mieszkańców na otwarciu INBAG w Lubaniuźródło: Materiały inwestora

Ponad połowa mieszkańców na otwarciu INBAG w Lubaniu

dolnosląskie
REKLAMA
W dniu 23 lutego po raz pierwszy drzwi dla klientów otworzył INBAG w Lubaniu, w woj. dolnośląskim. To już ósmy projekt handlowo-usługowy zrealizowany przez INBAP Fundusz Inwestycyjny Zamknięty, w tym trzeci pod autorska marką INBAG.
Obiekt ulokowany został w ścisłym centrum Lubania, w miejscu dawnego dworca PKS i łączy w sobie kompaktową galerię miejską z lokalnym centrum komunikacyjnym. – Od początku wierzyliśmy w potencjał tego miejsca, a funkcja dworcowa wpisuje się w nasz projekt idealnie. Klienci, którzy przejeżdżają z okolicznym miejscowości od dziś mogą w jednym miejscu skorzystać z ciekawej oferty zakupowej oraz dokonać zakupów w drodze powrotnej: po pracy, czy szkole – przed wyjazdem z Lubania. Mieszkańcom miasta ulokowanie INBAG w ścisłym centrum miasta oraz dostęp do parkingu pozwoli na wygodne zrealizowanie codziennych potrzeb zakupowych – dodaje Katarzyna Czajkowska, pełnomocnik ds. rozwoju i rzecznik inwestora.
Deszczowa pogoda nie przeszkodziła mieszkańcom w realizacji pierwszych planów zakupowych. W dniu otwarcia padła rekordowa liczba odwiedzających obiekt – 12,5 tys. osób, co stanowi ponad 56 procent ogólnej populacji miasta Lubań. 
REKLAMA
Dwukondygnacyjny obiekt o powierzchni najmu 4,5 tys. mkw. skupia 16 lokali różnych branż, w tym m.in.: market spożywczy, salon CCC, Martes Sport, księgarnię Matras, salon Pepco, sklep Diverse, drogerię Hebe, salon Neonet, salonik Trafika oraz inni.
INBAP Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych działający poprzez spółkę Real Estate Iinwestorbp jest właścicielem 8 funkcjonujących obiektów handlowych, 4 kolejne są w fazie realizacji. Firma skupia się na lokowaniu inwestycji w miastach małych lub średniej wielkości. W portfolio firmy znajduje się CH Rywal w Białej Podlaskiej, CH Hermes w Skarżysku-Kamiennej, Galeria Kociewska w Tczewie, Galeria Kamienna w Starachowicach, INBAG w Bartoszycach, CH Liwa w Kwidzynie, INBAG w Szamotułach oraz INBAG w Lubaniu. W tym rok Fundusz rozpoczął realizację kolejnych projektów: w Cieszynie, Bogatyni, Kraśniku i nowego obiektu w Białej Podlaskiej.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA