Holenderska sieć supermarketów otworzyła sklep w INBAG Lubaniuźródło: Materiały inwestora

Holenderska sieć supermarketów otworzyła sklep w INBAG Lubaniu

dolnośląskie
REKLAMA
Holenderski dyskont Action potwierdza plany dotyczące ekspansji na terenie Polski. W sobotę, 4 listopada otworzył kolejny salon, tym razem w centrum handlowych INBAG w Lubaniu. Sklep o powierzchni blisko 1000 mkw. zlokalizowany został na poziomie parteru, w sąsiedztwie prężnie funkcjonującego dworca autobusowego.
Action działa na rynku od 1993 r. Sieć rozpoczęła działalność w Holandii, a z czasem sklepy otwierała także w Belgii, Luksemburgu, Francji czy Niemczech. O wejściu firmy do Polski mówiło się od dłuższego czasu.
Oferta holenderskiego dyskontu to ponad sześć tysięcy produktów, w tym marki własne. Asortyment obejmuje dekoracje, artykuły wyposażenia wnętrz, zabawki, multimedia, artykuły gospodarstwa domowego, chemię gospodarczą, artykuły dla zwierząt oraz odzież.
REKLAMA
INBAG Lubań należy do projektów realizowanych przez INBAP Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych. Ulokowany został w ścisłym centrum Lubania, w miejscu dawnego dworca PKS. Łączy w sobie kompaktową galerię miejską z lokalnym centrum komunikacyjnym. Dwukondygnacyjny obiekt o powierzchni najmu 4,5 tyś. mkw. skupia 16 lokali różnych branż, w tym m.in.: market spożywczy, Action, salon CCC, Martes Sport, salon Pepco, sklep Diverse, drogerię Hebe, salon Neonet, salonik Trafika oraz innych.
INBAP Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych działający przez spółkę Real Estate inwestorbp jest właścicielem 8 funkcjonujących obiektów handlowych, 4 kolejne są w fazie realizacji. Firma skupia się na lokowaniu inwestycji w miastach małych lub średniej wielkości. W portfolio firmy znajduje się CH Rywal w Białej Podlaskiej, CH Hermes w Skarżysku-Kamiennej, Galeria Kociewska w Tczewie, Galeria Kamienna w Starachowicach, INBAG w Bartoszycach, CH Liwa w Kwidzynie, INBAG w Szamotułach oraz INBAG w Lubaniu. W tym rok Fundusz rozpoczął realizację kolejnych projektów: w Cieszynie, Bogatyni, Kraśniku i nowego obiektu w Białej Podlaskiej.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA