Rusza budowa nowych parków handlowych w Bogatyni i Kraśniku

Rusza budowa nowych parków handlowych w Bogatyni i Kraśniku

dolnośląskie/lubelskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
INBAP Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych, posiadający siedem funkcjonujących obiektów handlowych oraz cztery projekty będące w fazie realizacji rozpoczyna kolejne inwestycję pod marką InBag – w Bogatyni i Kraśniku.
Jednokondygnacyjny InBag w Bogatyni stworzy kompleks łączący park handlowy z marketem spożywczym i marketem budowlanym o powierzchni najmu ponad 9 000 m2 wraz z parkingiem na ponad 230 miejsc postojowych. Zlokalizowany zostanie w centralnej części miasta, w rejonie ulic Matejki i Chopina, w bezpośrednim sąsiedztwie największego w mieście osiedla mieszkaniowego wielorodzinnego oraz domów jednorodzinnych, w bliskiej odległości od szpitala miejskiego oraz drogi wojewódzkiej prowadzącej do przejścia granicznego z Czechami, położonego w odległości 2,4 km od inwestycji. Inwestor planuje rozpoczęcie prac budowlanych jeszcze w tym roku, aby otwarcie dla klientów nastąpiło jesienią 2017 roku. 
REKLAMA
Dwukondygnacyjny InBag w Kraśniku o powierzchni najmu ponad 8 500 m2, wraz z parkingiem podziemnym na blisko 200 miejsc postojowych zrealizowany zostanie w ścisłym centrum najbardziej rozwiniętej części miasta – w Kraśniku Fabrycznym, przy Alei Niepodległości, w bezpośrednim sąsiedztwie marketu spożywczego Lidl, marketu Kaufland, marketu budowlanego Mrówka i bazaru miejskiego, w obszarze wysoko rozwiniętej zabudowy mieszkalno-usługowej. Oficjalne otwarcie zaplanowano na 2018 rok.
„Obecnie trwają prace projektowe, intensywnie realizujemy także proces komercjalizacji  projektów. Według naszych zamierzeń inwestycje zostaną zrealizowane w przeciągu dwóch najbliższych lat. W tym roku rozpoczynamy także realizację Galerii Stela w Cieszynie, jednocześnie finalizujemy umowy na zakup nieruchomości pod trzy kolejne projekty” – podsumowuje Katarzyna Czajkowska, rzecznik funduszu inwestycyjnego INBAP.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA