W Legnicy rusza budowa nowego centrum handlowego źródło: Agile Spol. s r.o. Sp. z o.o. / Grupa RB

W Legnicy rusza budowa nowego centrum handlowego

WIZUALIZACJE
Orzech
Orzech
REKLAMA
U zbiegu ulic Iwaszkiewicza i Klonowej rusza budowa nowego osiedlowego centrum handlowego "A Centrum Legnica". Obiekt powstanie tuż obok marketu niemieckiej sieci Kaufland.
Inwestorem nowego parku handlowego jest polski oddział czeskiej firmy Agile Spol. s r.o. Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu.
W ramach inwestycji powstanie obiekt usługowo-handlowy o powierzchni najmu wynoszącym około 1600 mkw. W budynku znajdzie się kilka niewielkich lokali handlowo-usługowych. Obok centrum zrealizowany zostanie także parking z 40 miejscami dla samochodów. Otwarcie "A Centrum Legnica" przewidziano na I kwartał 2022 roku.
Agile Spol. s r.o. Sp. z o.o. / Grupa RB
Obiekt w Legnicy będzie jednym z kilkunastu planowanych do realizacji w ciągu najbliższych lat w Polsce niewielkich parków handlowych sieci "A Centrum". Inwestycje mają być realizowane głównie przy marketach sieci Kaufland i Lidl, będąc niejako uzupełnieniem ich oferty.
REKLAMA
Na Dolnym Śląsku "A Centrum" istnieje już w Zgorzelcu. Kolejny obiekt planowany jest w Dzierżoniowie.
Za komercjalizację ma być odpowiedzialna firma JB Development Sp. z o.o. Sp. k. z Poznania, która odpowiada w Polsce także za poszukiwanie najemców do parków handlowych sieci Karuzela.
Projekt A Centrum Legnica przygotowała firma Grupa RB Sp. z o.o. Sp. k. z Wrocławia.
Agile Spol. s r.o. Sp. z o.o. / Grupa RB

Komentarze (1)

Napisz komentarz
gość(gość)
centrum hadlowe :DDD
REKLAMA